[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Plebiscyt Best Bikes 2015! Wygraj Yamahę MT-07!

Chcesz wygrać Yamahę MT-07? Głosuj na najlepsze motocykle nadchodzącego sezonu. Każdy oddany głos ma szansę na wygraną! Oto plebiscyt Best Bikes 2015!

Best Bikes 2015

Do walki w najnowszym plebiscycie "Best Bikes 2015" staje 211 maszyn. Posortowaliśmy je na 9 kategorii, w której możesz wybrać po jednym motocyklu z każdej klasy. Wybierz ten motocykl, który Twoim zdaniem jest najlepszy lub najbardziej Ci się podoba.

Głosujesz, wchodząc na stronę z ankietą. Spośród 9 kategorii, wybierasz maszynę, która Twoim zdaniem jest najlepsza w swojej klasie. Później przechodzisz przez kolejne etapy ankiety, w których zaznaczasz cechy, pasujące Twoim zdaniem do konkretnej marki motocykla. Na końcu odpowiadasz na kilka pytań dotyczących Twojej maszyny, stylu jazdy itp.

Biorąc udział w naszym plebiscycie, masz szansę wygrania jednej z wielu atrakcyjnych nagród:

1x Yamaha MT-07 Moto Cage
3x zegarki LOTUS Marc Márquez SE
3x pary rękawic Fuego
1x komplet Dane: kurtka Arreso & spodnie Nyborg
1x kurtka tekstylna Modeka Fuego
3x interkomy Interphone F3 MC

Ostateczny termin zgłoszeń mija 31.12.2014.

Życzymy powodzenia!

Zobacz również:
Rozpoczynające sezon Grand Prix w Katarze odwołane z powodu obaw przed koronawirusem. Mniejsze klasy Moto2 i Moto3 będą się ścigać zgodnie z planem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij