Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.5

Plebiscyt Best Bikes 2015! Wygraj Yamahę MT-07!

Chcesz wygrać Yamahę MT-07? Głosuj na najlepsze motocykle nadchodzącego sezonu. Każdy oddany głos ma szansę na wygraną! Oto plebiscyt Best Bikes 2015!

Best Bikes 2015

Do walki w najnowszym plebiscycie "Best Bikes 2015" staje 211 maszyn. Posortowaliśmy je na 9 kategorii, w której możesz wybrać po jednym motocyklu z każdej klasy. Wybierz ten motocykl, który Twoim zdaniem jest najlepszy lub najbardziej Ci się podoba.

Głosujesz, wchodząc na stronę z ankietą. Spośród 9 kategorii, wybierasz maszynę, która Twoim zdaniem jest najlepsza w swojej klasie. Później przechodzisz przez kolejne etapy ankiety, w których zaznaczasz cechy, pasujące Twoim zdaniem do konkretnej marki motocykla. Na końcu odpowiadasz na kilka pytań dotyczących Twojej maszyny, stylu jazdy itp.

Biorąc udział w naszym plebiscycie, masz szansę wygrania jednej z wielu atrakcyjnych nagród:

1x Yamaha MT-07 Moto Cage
3x zegarki LOTUS Marc Márquez SE
3x pary rękawic Fuego
1x komplet Dane: kurtka Arreso & spodnie Nyborg
1x kurtka tekstylna Modeka Fuego
3x interkomy Interphone F3 MC

Ostateczny termin zgłoszeń mija 31.12.2014.

Życzymy powodzenia!

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij