Po przyspieszenie do księgarni

We wtorek 13 kwietnia pojawiła się w sprzedaży nowa książka dla motocyklistów: „Przyspieszenie II. Podstawy zaawansowanych technik jazdy motocyklem”. Jest to wydany przez Wydawnictwo Buk Rower poradnik którego autorem jest Keith Code. 

Zapisz

ZapiszOto garść recenzji:

„Przyspieszenie I” przenosi motocyklistów na wyższy poziom umiejętności. „Przyspieszenie II. Podstawy zaawansowanych technik jazdy motocyklem” pokazuje jeszcze więcej – odkrywa i śledzi, krok po kroku, bezpośrednie zależności między człowiekiem a maszyną. Wskazówki Code'a dotyczące kontroli przepustnicy, skręcania i hamowania pomogą każdemu motocykliście jeździć szybciej, płynniej i z większą pewnością siebie. Techniki jazdy zaprezentowane są w sposób prosty, tak aby każdy mógł je zrozumieć, a następnie wypróbować. Bez tej książki nie ma mowy o postępach...

Każdy kierowca wyścigowy może poprawić swój czas dzięki zastosowaniu opisanych w tej książce technik. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy poważnie myślą o jeździe motocyklem. - „Roadracing World & Motorcycle Technology”

Bez względu na to czy jesteś niedzielnym kierowcą, czy regularnie się ścigasz, wskazówki Code'a dotyczące kontroli przepustnicy, skręcania i hamowania pomogą ci jeździć szybciej, płynniej i z większą pewnością siebie. - „Cycle World”

Informacje zawarte w tej książce pomogły mi zdobyć obecną pozycję w wyścigach motocyklowych... Keith uczy samodzielnego myślenia... Bez tego nie ma mowy o robieniu postępów. - Doug Chandler

Czytając tę książkę czuję, jakby ktoś opisywał co dzieje się w mojej głowie w czasie jazdy. Code potrafi nazwać to, co czuje motocyklista i w prosty sposób wyjaśnia techniki jazdy, których profesjonalni kierowcy motocyklowi uczą się przez lata. - Donny Greene

Książka Przyspieszenie II kosztuje 39,90 zł, a w sklepie wydawnictwa Buk Rower możecie ją kupić za 27,90zł . Poniżej garść recenzji:

Mamy też drugą dobrą wiadomość – za miesiąc w sprzedaży pojawi się płyta DVD z filmem Keitha Code’a – Przyspieszenie II. Biblia pokonywania zakrętów, na której prezentowane są opisywane w książce techniki jazdy.


Mamy też drugą dobrą wiadomość – za miesiąc w sprzedaży pojawi się płyta DVD z filmem Keitha Code’a – „Przyspieszenie II. Biblia pokonywania zakrętów” na której prezentowane są opisywane w książce techniki jazdy.

Zobacz również:
REKLAMA