[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Poczuj się wolny – nowy KTM Freeride 250 F

Freeride jest ciekawym i nietypowym modelem KTMa, dlatego doczekał się nowej wersji – 250 F. 

KTM Freeride 250 F KTM Freeride 250 F

We Freeride pracuje ulepszony silnik DOHC o pojemności 250 cm3. Nowa jednostka napędowa jest lżejsza, dzięki czemu gotowy do jazdy motocykl waży tylko 99 kg. Jak twierdzi producent, jest cichszy i łagodnie oddaje swoją moc. Ponadto 250 F otrzymała zawias WP Xplor, nowy przedni błotnik i lampę. Co ucieszy ekologów, czterosuwowy silnik zapewnia niską emisje szkodliwych substancji w spalinach. Ten motocykl łączy w sobie cechy trialówki i maszyny enduro.

Nowy Freeride to sprzęt dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z off-road’em. Jest niższy od wyczynowych enduro i lekki co sprawia, że jazda na nim jest łatwiejsza. 

REKLAMA

Jak każdą maszynę pomarańczowych, ten model możesz wyposażyć w wiele akcesoryjnych dodatków. Znajdziesz je w sklepie KTM Powerparts

KTM Freeride 250 F jest świetną maszyną do zabawy w terenie. Zawdzięcza to łatwości prowadzenia i nowemu silnikowi. Świeża "250" jest połączeniem wszystkich zalet jego poprzedników. Zawieszenie WP Xplor, niższa waga i płynne oddawanie mocy przez nowego Freeride'a sprawia, że jako producenci jesteśmy z niego bardzo dumni. To naprawdę wszechstronny motocykl, który jednocześnie sprawia wiele przyjemności z jazdy”. powiedział Joachim Sauer, z działu marketingu KTM-a.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij