[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Podejmij wyzwanie - Honda zaprasza do RPA

Adventure Roads, czyli hardkorowy wyjazd Hondy do RPA. 3200 km po afrykańskich bezdrożach w 14 dni - to brzmi jak prawdziwe wyzwanie!

Adventure Roads to projekt organizowany przez Hondę specjalnie dla tych, którzy chcą przeżyć motocyklową przygodę życia. 3200 kilometrów pokonane w 14 dni to już wyzwanie! Każdy ma szansę stać się jednym z czterdziestu uczestników wyprawy. Wszystko, co trzeba zrobić, to wypełnić formularz zgłoszeniowy i... zapłacić. 

Koszt takiej przyjemności to 7400 euro. Cena obejmuje pełen pakiet, czyli wynajem motocykla (Africa Twin), opiekę przewodników, obsługę mechanika, narzędzia, wyżywienie, zakwaterowanie, paliwo i transport. W wyprawie wezmą udział ambasadorzy Hondy (min. zawodnicy HRC), dzięki którym uczestnicy dodatkowo podszlifują technikę jazdy. 

Motocykliści swoją przygodę rozpoczną w Durbanie (wschodnie wybrzeże), a następnie wyruszą w trasę o długości 3200 km. Metę wyprawy zaplanowano w Kapsztadzie. Impreza startuje w marcu 2019 roku. Już zazdrościmy uczestnikom!

REKLAMA

W zeszłym roku Honda zorganizowała pierwszą edycję eventu Adventure Roads. Wyprawa miała długość 3500 km i prowadziła z Oslo na Nordkapp – najdalej wysunięty na północ punkt w Europie. Wyjazd cieszył się sporym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 40 uczestników.

Nie tylko Honda organizuje imprezy tego typu dla swoich klientów. BMW już od lat wspiera przecież GS Trophy, a w tym roku z podobnym pomysłem pod kryptonimem Ultimate Race ruszył w tym roku KTM. Coraz więcej imprez tego typu dowodzi, że producenci motocykli dostrzegają w nich potencjał. Pytanie tylko czy to kwestia prestiżu, reklamy, czy dodatkowa możliwość rozbudowania biznesu? 

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy Honda Adventure Roads 2018 znajdziesz na stronie: www.hondaadventureroads.com

Tak było podczas norwerskiej edycji Adventure Roads 2017:

zobacz galerię

Zobacz również:
W dniach 10-12 maja Suzuki zaprasza wszystkich miłośników i entuzjastów motocykli na Dni Otwarte w swoich salonach motocyklowych na terenie całej Polski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij