Podejmij wyzwanie - Honda zaprasza do RPA

Adventure Roads, czyli hardkorowy wyjazd Hondy do RPA. 3200 km po afrykańskich bezdrożach w 14 dni - to brzmi jak prawdziwe wyzwanie!

Adventure Roads to projekt organizowany przez Hondę specjalnie dla tych, którzy chcą przeżyć motocyklową przygodę życia. 3200 kilometrów pokonane w 14 dni to już wyzwanie! Każdy ma szansę stać się jednym z czterdziestu uczestników wyprawy. Wszystko, co trzeba zrobić, to wypełnić formularz zgłoszeniowy i... zapłacić. 

Koszt takiej przyjemności to 7400 euro. Cena obejmuje pełen pakiet, czyli wynajem motocykla (Africa Twin), opiekę przewodników, obsługę mechanika, narzędzia, wyżywienie, zakwaterowanie, paliwo i transport. W wyprawie wezmą udział ambasadorzy Hondy (min. zawodnicy HRC), dzięki którym uczestnicy dodatkowo podszlifują technikę jazdy. 

Motocykliści swoją przygodę rozpoczną w Durbanie (wschodnie wybrzeże), a następnie wyruszą w trasę o długości 3200 km. Metę wyprawy zaplanowano w Kapsztadzie. Impreza startuje w marcu 2019 roku. Już zazdrościmy uczestnikom!

W zeszłym roku Honda zorganizowała pierwszą edycję eventu Adventure Roads. Wyprawa miała długość 3500 km i prowadziła z Oslo na Nordkapp – najdalej wysunięty na północ punkt w Europie. Wyjazd cieszył się sporym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 40 uczestników.

Nie tylko Honda organizuje imprezy tego typu dla swoich klientów. BMW już od lat wspiera przecież GS Trophy, a w tym roku z podobnym pomysłem pod kryptonimem Ultimate Race ruszył w tym roku KTM. Coraz więcej imprez tego typu dowodzi, że producenci motocykli dostrzegają w nich potencjał. Pytanie tylko czy to kwestia prestiżu, reklamy, czy dodatkowa możliwość rozbudowania biznesu? 

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy Honda Adventure Roads 2018 znajdziesz na stronie: www.hondaadventureroads.com

Tak było podczas norwerskiej edycji Adventure Roads 2017:

Zobacz również:
REKLAMA