[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Podniebne loty skuterem śnieżnym

Podczas przygotowywania się do noworocznej imprezy Red Bull New Year No Limits spec od skuterów śnieżnych Levi LaVallee pobił rekord w odległości skoku skuterem śnieżnym.

Wyczyn może nie do końca związany z motocyklami, ale przywodzi na myśl wyczyny Robbiego Maddisona czyli rekord w skoku w dal na moocyklu. Wynik Maddisona z 2008 roku to 350,98 stopy czyli około 107 metrów. Motocykle niestety muszą tutaj uznać wyższość skutera śnieżnego gdyż Levi wykonał skok na 361 stóp czyli około 110 metrów pobił poprzedni rekord o około 60 stóp. Niestety zaraz potem Levi nabawił się kontuzji i RBNY No Limits zostało odwołane. Rekord został pobity podczas treningów w Fontanie (California, USA) dlatego musi zostać jeszcze zweryfikowany zanim zostanie zatwierdzony. Teraz czekamy na odpowiedź Robbiego Maddisona...

REKLAMA


Zobacz również:
Motocykliści z Poznania, Wrocławia i Rzeszowa – szykujcie się! To właśnie w waszych miastach  odbędzie się MT Tour czyli impreza testowa Yamahy poświęcona serii MT.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij