Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.5

Pogonie po poligonie

W maju czołgostrady poligonu w Biedrusku ponownie otworzą swe podwoje dla off-roadowych śmiałków!

Rajd Motognój 2015 już 9 maja na poligonie w Biedrusku.

W drugiej edycji rajdu Motognój motocykliści i kierowcy quadów będą mogli wynieść tyle piachu i błota ile tylko zdołają unieść. A przy tym zażyć relaksujących kąpieli błotnych. A to wszystko z domieszką sportowej rywalizacji.
Impreza odbędzie się 9 maja 2015 r. na czynnym poligonie wojskowym w Biedrusku koło Poznania. Zawodnicy zmierzą się z trasami normalnie niedostępnymi dla cywilów, pełnymi atrakcji jakie mogą po sobie zostawić tylko ważące kilkadziesiąt ton wozy bojowe.
Rajd ma charakter amatorskiego współzawodnictwa w kategoriach motocykl i ATV, w których nagrodzeni zostaną najsprawniejsi zawodnicy. Oprócz tego wśród zawodników zostaną rozlosowane upominki od firm wspierających imprezę. Więcej informacji znajdziecie na motognoj.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij