[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Pojedź z nami na MT Series 2011

Rajd Cross Country MT Series na Poligonie Drawskim odbędzie się w dniach 7-9 października.  Kolejny raz na poligon zjadą się miłośnicy offroadu i cross country z całej Europy a nawet świata żeby ścigać się na wymagających i trudnych terenach wokół Drawska Pomorskiego. Jeśli chcesz wziąć udział w tej imprezie wystartuj w naszym konkursie i zgarnij jedno z trzech wpisowych dla swojego motocykla lub quada.

Konkurs startuje już za dwa dni czyli w czwartek 25 sierpnia od godziny 12. Aby wygrać wpisowe musicie udzielić odpowiedzi na pytanie: Co oznacza skrót MT w nazwie rajdu?a) pierwsze litery od nazwisk organizatorów - Moliński, Tomaszewski, b) Morderczo Trudny, c) od oznaczenia opon Mud-Terrain.  Maila z właściwą odpowiedzią, zatytuowanego "MT Series 2011" należy wysyłać 25 sierpnia od godziny 12 na nasz adres mailowy, czyli motocykl@mpp.pl . Oprócz odpowiedzi w mailu powinny być dokładne namiary na was. Pilnujcie terminu bo jest o co walczyć!

REKLAMA

Oni już wygrali w poprzednim konkursie o MT Rally:

Rafał Kokot, Husaberg 550 FE

Rajd wiele mnie nauczył. Oswoiłem się z nawigacją, która początkowo sprawiała mi największe trudności. Najlepiej wspominam niedzielę – opanowałem wszystko i jechało mi się najprzyjemniej. Trasa biegła i po leśnych ścieżkach, i po dość konkretnym piachu (na którym akurat dobrze się czuję). Pozytywne wrażenia mam na długi czas. Fajnie by było częściej uczestniczyć w takich imprezach i będę się starał robić to w miarę możliwości.

Artur Polak, Aprilia RXV 550

Najtrudniejszy był I etap, gdy światło było na wagę złota. Jazda motocyklem w nocy, czytanie roadbooka i szukanie punktów kontrolnych to największe wyzwanie, z jakim się zmierzyłem. Podzielność uwagi i orientacja w terenie okazały się bezcenne. Problemy z motocyklem i zwierzęta (dziki na poligonie rządzą) utrzymywały wysoki poziom adrenaliny. Czekam na następną edycję MT Rally, kiedy po raz kolejny powiem sobie: witaj przygodo!

Bartek Ciemiński, Yamaha WR 450F

Im bliżej „godziny 0”, tym większe emocje i wątpliwości. Na szczęście od organizatorów otrzymałem wszystkie wyjaśnienia, wskazówki i wytyczne. Początek to nauka zasad nawigacji. Na całym odcinku (z tankowaniem i postojami na check pointach) osiągnąłem średnią 50 km/h. Międzynarodowe towarzystwo pozwala nawiązać ciekawe znajomości oraz wymienić doświadczenia. Myślę, że MT Rally może być doskonałym „pierwszym krokiem” w terenowym ściganiu.

REKLAMA

REKLAMA

A tak było na MT Rally 2011:

REKLAMAzobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij