REKLAMA

Pół miliona GS-ów zeszło z taśm

Już pół miliona egzemplarzy motocykli sygnowanych logiem GS zeszło z taśm produkcyjnych fabryk BMW. Począwszy od pierwszego R80G/S w 1980 roku aż do R 1200 GS Adventure powstało kilkanaście różnych modeli spod znaku GS. Z tej okazji BMW przygotowało niespodziankę.

Jubileuszowy model BMW R 1200 GS ma być wyposażony w wyższą przyciemnianą szybę, dwukolorowe siedzenie, czarne koła i aluminiowe osłony głowic cylindrów. Nie wykluczone również, że dostępne będą dodatkowe opcje takie jak elektroniczna regulacja zawieszenia, ABS, podgrzewane manetki, kontrola trakcji i komputer pokładowy w pakietach Premium i Dynamic, a wszystko to w po kosztach czyli w niższych jubileuszowo-promocyjnych cenach. Jeszcze nie wiadomo czy jubileuszowa wersja będzie dostępna na polskim rynku. Poniżej kilka fotek jubileuszowego modelu:


zobacz galerię

Zobacz również:
Honda zaprezentowała model CB 350 RS – lekko usportowioną wersję nadspodziewanie dobrze przyjętego neoklasyka CB 350, znanego także jako H'Ness. Choć ten sprzęt ma wszelkie zadatki na hit sprzedaży, jego premiera w Europie nie jest przewidziana.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA