[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Polacy wygrywają w Niemczech!

W dniach 13-14 grudnia w Niemczech w czasie największych targów modyfikowanych motocykli na świecie - Custombike-Show Polacy z Game Over Cycles projektem „The Recidivist” zmiażdżyli konkurencję i wygrali w kategorii „Best Paint/Airbrush”.

Cheyenne Bike The Recidivist

Cheyenne Bike „The Recidivist” to customowa maszyna inspirowana światem tatuaży. Upiększanie motocykli motywami rodem ze studia tatuażu wykonanymi za pomocą aerografu jest często stosowane przez różnych speców od cutomizingu. Wyjątkowość Cheyenne Bike „The Recidivist” polega jednak na tym, że cała maszyna została pokryta cielącą skórą o jasnym kolorze zbliżonym do koloru skóry ludzkiej, dzięki czemu przy użyciu maszynek tatuatorskich Cheyenne, artyści z dwóch polskich salonów tatuaży, Tomasz Lech z Individuum oraz Krzysztof Królak ze Steel Will Tattoo Factory wykonali najprawdziwsze tatuaże. Wytatuowana skóra pokrywa opony, bak, siedzenie, zbiornik oleju, tylny błotnik, lampę oraz wiele mniejszych elementów. Motocykl miał premierę we wrześniu podczas London Tattoo Convention, najbardziej prestiżowego konwentu zdobienia ciała na świecie.

Custombike-Show to według informacji organizatorów największe targi modyfikowanych motocykli na świecie, odbywające się co roku w niemieckiej miejscowości Bad Salzuflen. W tym roku na powierzchni 28 000 metrów kwadratowych zaprezentowało się 330 wystawców, a w konkursie Bikeshow wzięło udział ponad 800 customowych motocykli.

 Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu Cheyenne Bike „The Recidivist” - http://cheyennebike.com/

zobacz galerię

Zobacz również:
W dobie koronawirusa nie chcesz odwiedzać salonów motocyklowych? Zrób zakupy w internecie!  Ekipa z Triumpha nie tylko dostarczy ci nowy motocykl pod drzwi domu, ale również zatroszczy się o serwis maszyny używanej. Na razie w Warszawie i w Poznaniu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij