Połącz pasję z pracą

Szukasz pracy w branży motocyklowej? Zerknij na stronę motocareer.com - to nowa platforma rekrutacyjna dla osób chcących pracować z motocyklami lub poszukują pracowników.

Motor Presse Polska

Jeśli kiedyś zastanawiałeś się jak połączyć swoją motocyklową pasję z zarobkami i sposobem na życie, ta platforma zdecydowanie ci to ułatwi. Motocareer.com to strona internetowa, a właściwie agregat ofert pracy w branży motocyklowej w Polsce. Jeśli chcesz zacząć pracę przy motocyklach to sposób na to by znaleźć ofertę dla ciebie. Strona wystartowała niedawno, ale ofert pracy nie brakuje. Sprzedawca motocykli, marketingowiec, szef salonu, dziennikarz czy mechanik - bez względu na to kim chciałbyś być oferty pracy znajdziesz właśnie tam. Możesz skorzystać z dostępnych ofert lub dodać swoje dane jako kandydata w konkretnym kierunku, np. mechanika lub dziennikarza.

Motocareer.com działa też w drugą stronę: jeśli poszukujesz pracowników możesz złożyć tam swoją ofertę pracy podając szczegóły na temat stanowiska, obowiązków, lokalizacji i zarobków.

Oferty możecie też składać poprzez kanały społecznościowe motocareer.com podając swoje podstawowe dane, lub informacje na temat oferty pracy. CV i inne potrzebne dokumenty dosyłacie dopiero w dalszym etapie rekrutacji, kiedy spełnicie kryteria potencjalnego pracodawcy.

Motocareer.com nie tylko czeka na oferty zamieszczane przez pracodawców i kandydatów, ale też aktywnie poszukuje miejsc pracy w branży motocyklowej.

Krótko mówiąc: Szukasz motocyklowej roboty? Zajrzyj na motocareer.com

REKLAMA