[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Polak ambasadorem marki Spidi

Polak, Ireneusz Frąckowiak z Wrocławia zwyciężył w najnowszej edycji programu Spidi Test & Ride i został ambasadorem marki Spidi na sezon 2020.

Z satysfakcja informujemy, że nasz rodak, Ireneusz Frąckowiak (@motoworldadv) z Wrocławia został zwycięzcą ostatniej edycji ogólnoświatowego programu Spidi Test&Ride.

Irek reprezentował wrocławski salon MotoPoint, a jego licząca ponad 13 tysięcy km wyprawa do Władywostoku trwała miesiąc i zrobiła największe wrażenie na jurorach konkursu. Dzięki zwycięstwu Polak został Ambasadorem Spidi na sezon 2020 i wygrał najnowszy zestaw turystyczny AllRoad, który już niebawem będzie mógł testować w trakcie kolejnych podróży.

Zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji programu zachęcamy do odwiedzania strony testandride.com oraz profilu Spidi Polska na FB, bowiem już niedługo pojawią się tam informacje na aktualnej edycji Spidi Test&Ride.

zobacz galerię

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij