Polak ambasadorem marki Spidi

Polak, Ireneusz Frąckowiak z Wrocławia zwyciężył w najnowszej edycji programu Spidi Test & Ride i został ambasadorem marki Spidi na sezon 2020.

Spidi Polska

Z satysfakcja informujemy, że nasz rodak, Ireneusz Frąckowiak (@motoworldadv) z Wrocławia został zwycięzcą ostatniej edycji ogólnoświatowego programu Spidi Test&Ride.

Irek reprezentował wrocławski salon MotoPoint, a jego licząca ponad 13 tysięcy km wyprawa do Władywostoku trwała miesiąc i zrobiła największe wrażenie na jurorach konkursu. Dzięki zwycięstwu Polak został Ambasadorem Spidi na sezon 2020 i wygrał najnowszy zestaw turystyczny AllRoad, który już niebawem będzie mógł testować w trakcie kolejnych podróży.

Zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji programu zachęcamy do odwiedzania strony testandride.com oraz profilu Spidi Polska na FB, bowiem już niedługo pojawią się tam informacje na aktualnej edycji Spidi Test&Ride.

Spidi Polska

zobacz galerię

Zobacz również:
Komplikacje związane z pandemią Covid-19 – taką przyczynę odwołania tegorocznej edycji jednej z najważniejszych imprez hard enduro na świecie podali organizatorzy. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA