Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Polak w Anglii złapany przez policję!

To na pewno nie jest jedyna sytuacja z brytyjską policją i Polakami w roli głównej jednak to co zrobił motocyklista ze swojsko brzmiącym nazwiskiem jest w Wielkiej Brytanii surowo karane i piętnowane.

26-letni Łukasz Wiśniewski został przyłapany na jeździe na gumie z prędkością 103 mph czyli około 165 km/h. To nie mogło się dla niego dobrze skończyć gdyż brytyjskie władze są wyjątkowo cięte na takie sytuacje. Chłopak został zatrzymany. Po przyznaniu się do winy został ukarany przez sąd 12-miesięcznym zakazem prowadzenia pojazdów i 200 godzinami pracy społecznej, a jeśli będzie chciał odzyskać prawo jazdy to będzie musiał zdać rozszerzony test. Cóż. Przyznacie że kara dość dotkliwa jednak zważywszy na wyczulenie angielskich władz na problem szalejących motocyklistów 26-latek powinien się cieszyć że nie poszedł do więzienia. I znów gdzieś w świecie słychać o naszych:)

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij