[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Polak w mistrzostwach Europy Moto2 w Jerez

W najbliższą niedzielę (30 września) 17-letni Piotr Biesiekirski wystartuje w motocyklowych mistrzostwach Europy klasy Moto2 w Jerez.

W niedzielę na młodego zawodnika z Polski czeka liczący 17 okrążeń wyścig, który wystartuje o godzinie 13:00 i będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube serii FIM CEV Repsol.

Link do kanału FIM CEV Repsol

REKLAMA

Jedyny Polak biorący udział w Moto2 w hiszpańskim Jerez de la Frontera chce zrobić kolejny krok w kierunku podium. Nie będzie łatwo bo w wyścigu bierze udział 27 zawodników z 12 różnych państw.

Piotr Biesiekirski jest zdobywcą Pucharu Polski Moto3 i aktualnym wiceliderem mistrzostw Hiszpanii klasy Open 600. Podczas lipcowego, debiutanckiego wyścigu w Moto2 na torze Motorland Aragon dwukrotnie wywalczył on jedenastą pozycję.

Młody zawodnik ma spore szanse na zajęcie dobrego miejsca, bo podczas jazd testowych zdążył zapoznać się z torem Jerez. Piotrek testował tam swoją Hondę CBR600RR i prototypowy motocykl Moto2 marki Kalex, którym startuje w barwach zespołu Euvic - Stylobike Good Racing.

Nie mogę doczekać się powrotu na motocykl Moto2 - mówi Piotr Biesiekirski, który na początku tygodnia świętował swoje 17 urodziny - Mam za sobą krótkie, ale udane testy w Jerez, podczas których skupiałem się na nauce wciąż nowej dla mnie maszyny oraz szukaniu odpowiednich ustawień. Czeka mnie jeszcze mnóstwo nauki i to ona jest priorytetem, ale nie ukrywam, że w niedzielę chciałbym przynajmniej powtórzyć, a najlepiej poprawić wynik z Aragonii. Nie będzie to łatwe, ale ostatnie tygodnie upłynęły mi pod znakiem intensywnych przygotowań do tego weekendu,. Dlatego jestem dobrej myśli. Uwielbiam tor Jerez, bo jest techniczny, wymagający i zróżnicowany. Ten weekend będzie dla mnie cenny z jeszcze jednego powodu. Pod koniec października wystartuję w Jerez w finale mistrzostw Hiszpanii, w których walczę o mistrzowski tytuł, dlatego każde dodatkowe okrążenie tutaj jest na wagę złota.

zobacz galerię

Zobacz również:
1 lutego Tadek Błażusiak i spółka po raz pierwszy będą rywalizować w Finlandii.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA