[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Polak w mistrzostwach świata!

Daniel Blin rok temu zadebiutował w wyścigach motocyklowych zdobywając Puchar Polski i Europy Alpe Adria w klasie SSP300. W tym sezonie dostał zaproszenie do udziału w mistrzostwach świata w kategorii 300 cm3.

Pochodzący z Torunia zawodnik otrzymał zaproszenie do startu w dwóch rundach mistrzostw świata w klasie 300 cm3 (Supersport 300 World Championship), które odbędą się w Aragonie (Hiszpania) i Assen (Holandia). To niewątpliwie przełomowy moment w jego karierze. Daniel to młody zawodnik, a mimo to na swoim koncie ma już starty w prestiżowych zawodach. Może pochwalić się również udziałem w Mistrzostwach Niemiec IDM, a także w kwalifikacjach do przedsionka mistrzostw świata, czyli w serii Red Bull Rookies Cup. W zeszłym sezonie wystartował też w jednej rundzie mistrzostw świata World Supersport 300 w portugalskim Portimao. Wie zatem, jak się przygotować, ale obawia się nowych maszyn w stawce, takich jak Kawasaki Ninja 400, czy KTM RC 390.

Przed 16-letnim Polakiem stoi nie lada wyzwanie. Na szczęście Daniel jest w świetnej formie. Zaproszenie otrzymał w trakcie przygotowań do mistrzostw Włoch.

Trzymajcie kciuki, to będzie ciężka batalia, ale pojedziemy tam przygotowani na 100% - mówi tata zawodnika, Rafał Blin.

REKLAMA

Pierwszy start Polaka odbędzie się już 13-15 kwietnia na torze Aragon. Druga runda WorldSBK zostanie rozegrana tydzień później: 20- 22 kwietnia w holenderskim Assen.

zobacz galerię

Zobacz również:
Kolejna edycja rajdu Dakar przeszła do historii. Polacy w większości na mecie. Peterhansel zwycięża po raz 12.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij