Polish Custom Show w Warszawie

Polish Custom Show oraz Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych najbardziej zainteresują fanów przerabiania motocykli. Impreza odbędzie się w czasie targów Warsaw Motorcycle Show 2018 już w ten weekend.

 Polish Custom Show 2018
Polish Custom Show 2018

W strefie targowej Polish Custom Show zaprezentuje się ponad 50 firm. Wśród nich nie tylko najwięksi gracze na rynku, ale również mniejsze warsztaty, a także producenci motocykli dwukołowych, trójkołowych, odzieży, czy wyrobów skórzanych.

Na miejscu zaopatrzysz się w najnowsze akcesoria, części, czy ciuchy. Zapoznasz się również ofertą film budujących, czy przerabiających motocykle. Nie zabraknie specjalistów od aerografu.

Nie zabraknie stoisk znanych zagranicznych marek oferujących osprzęt do motocykli - m.in. Custom Chrome Europe, Motorcycle Storehouse czy Metzeler.

Integralną częścią imprezy będą Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych. Do zawodów, w których pula nagród wynosi 60 000 zł, zostało zgłoszonych prawie 70 maszyn, które będą rywalizować w 10 kategoriach.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali wiele atrakcji dla zwiedzających. BT Choppers - najbardziej utytułowana firma customowa w Polsce zaprezentuje dwa premierowe motocykle.

Znana z szalonych projektów ekipa Game Over Cycles (GOC) przywiezie aż 10 maszyn, w tym Fat Maxa - customowy Harley-Davidson model Fat Bob 2018 zainspirowany filmem Mad Max. Motocykl jest reprezentantem salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów w Bitwie Królów - ogólnoświatowych zawodach dilerów marki H-D na najlepiej zmodyfikowanego Harleya.

Poza tym czołowy europejski pinstriper Łukasz Elbalenko zaoferuje na swoim stoisku pokazy tej wyrafinowanej techniki malowania, a artysta Andrzej Zdrojewski, twórca drewnianych replik motocykli Harley-Davidson w naturalnej wielkości, zaprezentuje pokaz rzeźbienia w drewnie elementów i części motocyklowych. Jednym z wystawców imprezy będzie również Piotr Parczewski, mistrz malowania techniką aerografu, autor zdobienia m.in. kasku Kamila Stocha, w którym nasz słynny skoczek narciarski zdobył niedawno złoty medal na olimpiadzie w Pjongczang.

Szczegółowy plan targów: www.polishcustomshow.pl

Bilety na Warsaw Motorcycle Show 2018, czyli automatycznie na Polish Custom Show, można nabyć na miejscu w kasie lub online: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/warsaw-motorcycle-show/

zobacz galerię

Zobacz również:
Już od dziś Modeka zaprasza do swojego salonu we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej 114-116, w którym czekają Drzwi Otwarte. W tym miejscu wystartuje i zakończy się rajd MODEKA CHALLENGE 2021 na trasie Wrocław – Świdnica - Wrocław.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA