[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

Polish Custom Show w Warszawie

Polish Custom Show oraz Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych najbardziej zainteresują fanów przerabiania motocykli. Impreza odbędzie się w czasie targów Warsaw Motorcycle Show 2018 już w ten weekend.

 Polish Custom Show 2018 Polish Custom Show 2018

W strefie targowej Polish Custom Show zaprezentuje się ponad 50 firm. Wśród nich nie tylko najwięksi gracze na rynku, ale również mniejsze warsztaty, a także producenci motocykli dwukołowych, trójkołowych, odzieży, czy wyrobów skórzanych.

Na miejscu zaopatrzysz się w najnowsze akcesoria, części, czy ciuchy. Zapoznasz się również ofertą film budujących, czy przerabiających motocykle. Nie zabraknie specjalistów od aerografu.

Nie zabraknie stoisk znanych zagranicznych marek oferujących osprzęt do motocykli - m.in. Custom Chrome Europe, Motorcycle Storehouse czy Metzeler.

Integralną częścią imprezy będą Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych. Do zawodów, w których pula nagród wynosi 60 000 zł, zostało zgłoszonych prawie 70 maszyn, które będą rywalizować w 10 kategoriach.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali wiele atrakcji dla zwiedzających. BT Choppers - najbardziej utytułowana firma customowa w Polsce zaprezentuje dwa premierowe motocykle.

Znana z szalonych projektów ekipa Game Over Cycles (GOC) przywiezie aż 10 maszyn, w tym Fat Maxa - customowy Harley-Davidson model Fat Bob 2018 zainspirowany filmem Mad Max. Motocykl jest reprezentantem salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów w Bitwie Królów - ogólnoświatowych zawodach dilerów marki H-D na najlepiej zmodyfikowanego Harleya.

Poza tym czołowy europejski pinstriper Łukasz Elbalenko zaoferuje na swoim stoisku pokazy tej wyrafinowanej techniki malowania, a artysta Andrzej Zdrojewski, twórca drewnianych replik motocykli Harley-Davidson w naturalnej wielkości, zaprezentuje pokaz rzeźbienia w drewnie elementów i części motocyklowych. Jednym z wystawców imprezy będzie również Piotr Parczewski, mistrz malowania techniką aerografu, autor zdobienia m.in. kasku Kamila Stocha, w którym nasz słynny skoczek narciarski zdobył niedawno złoty medal na olimpiadzie w Pjongczang.

Szczegółowy plan targów: www.polishcustomshow.pl

REKLAMA

Bilety na Warsaw Motorcycle Show 2018, czyli automatycznie na Polish Custom Show, można nabyć na miejscu w kasie lub online: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/warsaw-motorcycle-show/

zobacz galerię

Zobacz również:
Yamaha żegna motocykle i skutery z rocznika 2017. Z tej okazji w salonach marki pojawiły się atrakcyjne rabaty i promocje wyprzedażowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij