[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Polska premiera Harleya-Davidsona Street 750

W ostatni tydzień września odbyła się oficjalna, polska premiera Harleya-Davidsona Street 750, motocykla zbudowanego specjalnie z myślą o środowisku miejskim i pierwszą całkowicie nową platformą Harley-Davidson od 14 lat.

Nowy Harley-Davidson Street 750, nową platformą ma zainspirować młodych użytkowników jednośladów. Został zbudowany z myślą o środowisku miejskim i jest pierwszą całkowicie nową platformą, z nowym, chłodzonym cieczą silnikiem Revolution X.

Dwucylindrowa V-ka ma pojemność 749 ccm i została stworzona typowo do miasta. Motor ma być elastyczny i zwinny przy niskich prędkościach. Przyspieszenie ma pozwalać uciec przed korkami.

Rama HD Street 750 jest wąska i smukła, a siedzenia osadzono nisko razem z wygiętą kierownicą. Wszystko to zapewnia stabilność i zwrotność w ciasnych zakrętach i podczas jazdy miejskiej dżungli.

Harley-Davidson Street 750 jest już dostępny w salonach. Sugerowana cena detaliczna producenta to 32 990 PLN.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Z nowym modelem BMW R 18, niemiecka marka powraca do swoich korzeni - klasycznego wyglądu i silnika bokser. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij