[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Polski Custom 15 na mistrzostwach świata

Bit Of Freedom opisywaliśmy w numerze 7/2011 MOTOCYKLA. To piękny custom zbudowany przez Marka Mickiewicza i firmę BT Chopper.

Ten motocykl zdobył główną nagrodę w mistrzostwach Europy - Euro Bike Fest 2011 w kategorii Best of V4 Custom i dzięki temu pojechał reprezentować Europę Wschodnią na Mistrzostwach Świata w Sturgis. Konkurs właśnie się rozstrzygnął i okazało się, że Bit Of Freedom zajął 15 miejsce w klasie Freestyle. To bardzo dobry wynik zważywszy na fakt, że startowało 43 uczestników w samej tylko klasie Freestyle. Zwyciężył Motocykl Tavax 2011V z Japonii, przed Son Of a Gun z Wielkiej Brytanii i Bolide z USA. Gratulacje chociaż nam chyba jednak bardziej podobał się "Kawałek Wolności".

REKLAMA

Oto zwycięzcy:

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij