[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Polski Iron Lungs wygrywa eliminacje Custom Rumble

Polski projekt customowego Ducati Scramblera - Iron Lungs, będzie reprezentował nasz kraj w finale konkursu Custom Rumble.

Przy współpracy z warsztatem 86 Gear oraz Pawłem „Swanski” Ducati Polska zbudowało customowego Scramblera Ducati, który miał wziąć udział w międzynarodowym konkursie Custom Rumble.
Custom Rumble to konkurs, który zorganizowało Ducati, którego ideą było wyłonienie najlepszego, customowego Scramblera spośród maszyn przerobionych z inicjatywy dealerów / importerów marki.

W poniedziałek 18go stycznia zakończyła się faza głosowania na Instagramie i wyłoniono finalistów w konkursie Custom Rumble.

Polscy fani Ducati: Spisaliście się świetnie! Polski Ducati Scrambler Iron Lungs zdobył największą liczbę głosów i zakwalifikował się do finału, który odbędzie się1 lipca 2016. Ten wynik cieszy tym bardziej że w konkursie brało udział 40 maszyn z całego świata!

Ostatni dzień głosowania był prawdziwą wojną nerwów. Nasz projekt, który od początku mieścił się w światowej czołówce, konkurował z Włochami z Monzy i Rzymu, których projekty - przy wielkim wsparciu gigantycznej społeczności włoskich Ducatisti, również były w czołówce.

Podczas finału konkursu na WDW we włoskim Misano, Europy nie będzie reprezentował żaden ze znanych warsztatów z Niemiec, Francji czy Włoch. Będzie to polski projekt, który powstał w małym, klimatycznym warsztacie na warszawskiej Woli. Gratulacje!

zobacz galerię

Zobacz również:
Epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 odcisnęła również swoje piętno na branży motocyklowej. Zamknięto kilka europejskich fabryk motocykli, a sprzedaż nowych maszyn zaczęła pikować w dół.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA