[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Pomożecie?

Fala powodziowa już dawno dopłynęła do Bałtyku. Niestety nie wszyscy będą mieć spokojne wakacje. Woda Wisły zniszczyła muzeum motocykli w Ustroniu. Pomożecie?

W wyniku powodzi znacznie ucierpiało muzeum motocykli "Rdzawe Diamenty" z Ustronia (więcej o nich tutaj) Pomóżmy w odbudowie i uratowaniu motocykli! W każdej ilości potrzebne są środki antykorozyjne i przyspieszające schnięcie. Przydadzą się również pieniądze (Remigiusz Dancewicz, ul. Patyzantów 1, 43-450 Ustroń, bank ING 41 1050 1096 1000 0090 6510 5505). Więcej informacji znajdziecie na www.rdzawediamenty.pl.tl oraz pod nr. tel. 605 356 315.
W sądzie są już papiery w sprawie rejestracji stowarzyszenia. Poinformujemy was jak tylko sprawa się ruszy.


zobacz galerię

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij