REKLAMA

Pomysł na..

Nie masz pomysłu na prezent Mikołajkowy? Może bilet na ice racing w Sanoku będzie jakimś pomysłem. Tym bardziej, że żeby go kupić nawet nie musisz wychodzić z domu - wszystko załatwisz w internecie.

Za pośrednictwem portalu www.eurobilet.com można kupić bilety zarówno na rundę kwalifikacyjną do IMŚ (21.01.2011), jak i V ICE Racing Sanok Cup (22.01.2011). Ceny uległy nawet minimalnej obniżce w porównaniu z ubiegłym rokiem. Najtańsze wejściówki można dostać już od 10 zł. W sprzedaży znajdują się również pakiety VIP. Bilet na sanockie zawody będzie z pewnością wspaniałym prezentem na Mikołajki, czy pod choinkę.- Po internetowej sprzedaży widać, że bilety cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż o tej samej porze w ubiegłym roku. Mamy mnóstwo zapytań z zagranicy. Ponownie na stadionie Błonie pojawią się zorganizowane grupy kibiców z Austrii i Holandii. Zakupy biletów dokonywane są z najróżniejszych miejsc na świecie – mówi Paweł Ruszkiewicz, główny organizator turnieju.

Dzięki modernizacji sanockiego stadionu zawody obejrzy zdecydowanie większa liczba kibiców. Dyrektor sanockiego MOSiR-u, dr Damian Delekta ocenia, że pojemność obiektu zwiększy się o ok. 1,5 do 2 tysięcy miejsc. Poprawie ulegnie również komfort oglądania widowiska.


Zobacz również:
Świeże wieści z MotoGP. Organizator poinformował że Grand Prix Jerez odbędzie się, ale wyścigi będą rozgrywane online w ramach akcji charytatywnej 2Wheels4Life.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA