[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Poręczny zestaw kluczy nasadowych Kamasa

Prace przy odkręcaniu czy dokręcaniu połączeń śrubowych wymagają odpowiedniego doboru narzędzi. Zdarza się, że w warsztacie brakuje potrzebnych kluczy, co wymusza konieczność dokupienia dodatkowych. Funkcjonalny zestaw kluczy nasadowych K 7102 marki Kamasa Tools zawiera najczęściej używane nasadki typu i końcówki typu ¼” mm oraz 60-zębową, dwukierunkową minigrzechotkę.

Zestaw wyposażono w dziesięć nasadek 5.5 - 14 mm oraz szeroką gamę końcówek (32 sztuki) - krzyżakowe, Pozidrive, Torx, Torx z otworem, ampułowe oraz jedną złączkę. Uzupełnieniem kompletu jest bardzo mała grzechotka umożliwiająca pracę w ciasnych przestrzeniach. Precyzyjny, dwukierunkowy 60-zębowy mechanizm klucza, pozwala na niewielki skok zębatki.

Klucze nasadowe to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu, a ten komplet, nie zajmując dużo miejsca, idealnie nadaje się także do samochodu lub na motocykl - mówi Sebastian Konieczny z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora Kamasa Tools w Polsce.

REKLAMA

Minigrzechotka, jak i pozostałe elementy, zostały wykonane z odpornej na ścieranie, wysokogatunkowej stali chromowo-wanadowej (CrV). Zastosowanie tego typu stopu w procesie produkcji pozwala na pracę nawet przy dużych obciążeniach, jednocześnie zapobiegając wszelkim odkształceniom Całość zamknięto w praktycznej skrzynce o niewielkich wymiarach, ułatwiającej przenoszenie oraz utrzymanie całego zestawu we właściwym porządku.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji. Zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę Klientów.

K 7102 zawiera:
1 szt. Mały klucz z grzechotką dla 1/4"+ 8 mm
10 szt. nasadek 1/4"; 5.5 - 14.0 mm
4 szt. końcówek krzyżakowych; PH1, PH2, PH3, PH4
3 szt. końcówek Pozidrive; PZD1, PZD2, PZD3
9 szt. końcówek Torx; T7, T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
7 szt. końcówek Torx* z otworem; TP8, TP10, TP15, TP20, TP25, TP30, TP40
6 szt. końcówek ampulowych; 3, 4, 5, 6, 7, 8 mm
3 szt. końcówek płaskich; 4, 6.5, 7 mm
1 szt. Złączka 1/4"
Wymiary: 165x90x35 mm
Cena: 173 zł brutto
Więcej na www.kamasatools.com


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij