REKLAMA

Posłuchaj Motusa!

Parę dni temu pojawiły się pierwsze zdjęcia Motusa MST - amerykańskiego sportowego turystyka V4. Przyszedł czas na pierwszy film z jazdy turystykiem, i jak się okazuje również nakedem MST-R.

Co do wyglądu i sprzedawalności tego motocykla można by sporo dyskutować. Bez wątpienia jest oryginalny i nietypowy pod względem rozwiązań technicznych. Jak sprawa będzie wyglądać z jazdą, czyli zachowaniem w złożeniach, hamowaniem i komfortem tego jeszcze nie wiadomo. Natomiast film doskonale prezentuje chyba to co Motus ma najlepsze, a przynajmniej na pewno podbił nasze serca. Dźwięk, a właściwie ryk wydobywający się z wydechów tego sprzęcika przywodzi na myśl skojarzenia z prawdziwymi amerykańskimi hot rodami V8. Istna poezja. Aż żal, że raczej nie spotkamy go na europejskich, a zatem polskich drogach. Przyjemnie byłby posłuchać go od czasu do czasu, przejeżdżającego w pobliżu.

Zobacz również:
Promocja na motocykle BMW. Już za 310 zł miesięcznie możesz mieć nowe BMW G 310 R, a za 350 zł co miesiąc BMW G 310 GS w ramach promocji BMW 3ASY Ride.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA