[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Poszukiwany sprawca śmierci motocyklisty

Sprawcą wypadku jest poszukiwany Józef Kuśmierek. Kierowca samochodu w chwili wypadku był pijany - miał 1,2 promila alkoholu. Co dziwne zaraz po wypadku zatrzymała go policja...

Wypadek miał miejsce 30 kwietnia w Niekłończycy koło Trzebieży. Według ustaleń policji Kuśnierek zjechał swoim dostawczakiem na lewy pas i zderzył się czołowo z motocyklem. Ofiarą wypadku był Krzysiek Jasik "Yossarian" dobrze znany wśród Zachodniopomorskich motocyklistów. Ciężko ranna została jego żona.
Sprawca zaraz po spowodowaniu wypadku został zatrzymany przez policję, ale doprowadzony przed Sąd w Szczecinie, mimo protestów prokuratury został zwolniony dlatego, że "prowadzi uregulowany tryb życia i nie ma zagrożenia matactwa z jego strony". To że zabił jedną osobę i ciężko ranił drugą (małżeństwo było rodzicami dwójki dzieci) dla sądu nie miało żadnego znaczenia. Prokuratura złożyła skargę na decyzję sądu i Sąd Okręgowy stwierdził, że areszt jest jednak wskazany. Oczywiście sprawca wypadku wyparował. Teraz poszukuje go Zachodniopomorska policja. Sprawca jest poszukiwany listem gończym a jego dane podane są do wiadomości publicznej. Jeśli więc widzieliście gdzieś tego gościa, nie bądźcie obojętni. Zadzwońcie na 997, 112 lub bezpośrednio do szczecińskiej policji (91-82-16-435, 91-82-19-104).

Oto list gończy za Józefem Kuśmierkiem. Grozi mu do 12 lat więzienia.

REKLAMA


Jeśli widzieliście tego człowieka dzwońcie na policję
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij