[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Potwór z ABS-em?

Plotki głoszą, że w przyszłym roku mały potworek nie będzie już taki straszny. Monster 696 dostanie ABS. Wcześniej z tego systemu korzystał tylko jeden model ze stajni Ducati - ST4S.

Monster 696 na 2010 rok będzie jedynym dukatem z ABS-em oferowanym przez włoską stajnię. Wybór padł na ten model dlatego, że często jest wybierany na pierwszy duży motocykl dla świeżo upieczonych bikerów. Aby ułatwić im oswojenie się z motocyklem oraz zapewnić większy poziom bezpieczeństwa Ducati zdecydowało się na system ABS. Prawdopodobnie jednak nie będzie możliwości odłączenia ABS-u. Mały Monster będzie oczywiście oferowany również bez ABS-u.

Z drugiej strony brawo za refleks. Ducati wreszcie zareagowało na rosnącą popularność systemów bezpieczeństwa. W końcu Hondy i BMW z ABS-em wygrywają wszystkie możliwe rankingi, a niemiecka marka właśnie sprzedała swój milionowy motocykl z ABS-em:)Zobacz również:
Po czterech latach od premiery, najmniejsza z maszyn turystycznych Yamahy - Tracer 700 doczekał się liftingu. Zmiany nie są spektakularne choć ich suma daje zaskakujący wynik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA