[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Powrót Donnington do WSBK, MotoGP na Yas Marina

Nowy, wyremontowany tor Donnington Park powraca do świata wyścigów motocyklowych. Włodarze brytyjskiego toru załapali się na miejsce w przyszłorocznym kalendarzu World Superbike. Plotki głoszą również, że już w 2012 zawodnicy MotoGP będą się ścigać na torze Yas Marina w Abu Dhabi.

To dobra wiadomość dla brytyjskich kibiców Superbike'ów gdyż w kalendarzu jest też miejsce dla Silverstone, a to oznacza że deszczowe Wyspy będą miały aż dwie rundy WSBK w sezonie. Zaś właściciele zjawiskowego toru Yas Marina na sztucznej wyspie Yas w Abu Dhabi przyznali, że rozpoczęli prace mające na celu przygotowanie toru do przyjęcia motocykli klasy MotoGP. Podobno na 2011 nie zdążą, ale są ogromne szanse aby wszystko zgrało się na sezon 2012. Będzie to bez wątpienia najpiękniejszy i najnowocześniejszy tor na którym ścigaliby się zawodnicy królewskiej klasy.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Elektryczna rewolucja właśnie się dzieje. Na wystawie Tokyo Motorcycle Show 2019 Honda zaprezentowała elektryczną crossówkę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij