[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Poznaj Centralną Azję

Centralna Azja to jeden z ostatnich zakątków na ziemi gdzie można przeżyć prawdziwą motocyklowa przygodę. Zobaczyć wspaniałe krajobrazy i przyjrzeć się życiu ludzi, którzy nie mają pojęcia o kryzysie gospodarczym ani globalnym ociepleniu.

 

   


Jeśli kiedykolwiek marzyłeś by motocyklem wyruszyć śladami Marco Polo lub przejechać się Jedwabnym Szlakiem to masz szansę spełnić twoje marzenia. Razem z ludźmi z „Wild Wild World Izi & Sambor Motorbike Adventure Factory”, którzy już kilkakrotnie podróżowali w te strony, możesz wyruszyć do Kirgizji, Tadżykistanu i Chin oraz zobaczyć przepiękne krajobrazy Tien Shanu i Pamiru. Odwiedzisz góry bez narciarskich wyciągów, jeziora bez motorówek, drogi bez asfaltu oraz poznasz otwartość i gościnność żyjących tam ludzi. Organizatorzy zapewniają motocykl, przewodnika, asystę samochodu 4x4 oraz opiekę. Szczegóły na http://www.advfactory.com/


 

Zobacz również:
Nowy Triumph Street Triple RS jest dowodem na to, że Anglicy nie lubią marnować czasu. Pierwsze doświadczenia zebrane w Mistrzostwach Świata Moto2 zostały wprowadzone do seryjnie produkowanego motocykla.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA