Poznaj swoją ciemną stronę mocy! Yamaha MT Tour powraca!

Startują imprezy testowe motocykli Yamaha MT. Będzie okazja przetestować modele z aktualnej oferty, takie jako MT-09, MT-07 i inne. MT Tour to niepowtarzalna okazja, by przejść na Ciemną Stronę Japonii!

Yamaha MT-07 2021 MPP

Impreza testowa Yamahy, poświęcona gamie motocykli Hyper Naked, powraca. Pierwsza polska edycja odbędzie się w weekend 8-9 maja w salonie Liberty Motors POLand POSITION w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 44D. Druga jest zaplanowana na połowę sierpnia w salonie Moto46 Szczecinie.

MT Tour to wyjątkowa impreza, na której w jednym miejscu, od ręki będą dostępne do testów wszystkie motocykle z gamy Hyper Naked, w tym tegoroczne nowości. Należy do nich m.in. trzecia generacja bestsellera – uniwersalnego, niezwykle lekkiego MT-07, dostępnego również w wersji 35 kW do prowadzenia na kategorię A2.

Dla osób z tym prawem jazdy jest też przeznaczony MT-03, który miał premierę w zeszłym roku, a dla kierowców z prawem jazdy samochodowym – groźnie wyglądający i świetnie jeżdżący MT-125. W gamie testowych modeli nie zabraknie też najnowszej odsłony ikony Ciemnej Strony Japonii – radykalnego, rewolucyjnego MT-09 w wersjach standardowej oraz ekskluzywnej MT-09 SP. Serię uzupełni najmocniejszy przedstawicieli mrocznej serii, czyli MT-10 SP. Razem do miasteczka Yamahy słynny MT Truck dostarczy aż 22 motocykle pochodzące wprost z Ciemnej Strony Japonii.

Wszystkich fanów mocnych wrażeń zapraszamy do rejestracji na pierwszą edycję na stronie www.yamaha-motor.eu/pl/pl/experiences/2021-mt-tour/.

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i obowiązującymi wymogami sanitarnymi. Rejestracja na drugą polską edycję, zaplanowaną na 14-15 sierpnia przy salonie Moto46 w Szczecinie, wystartuje w lipcu.

REKLAMA