Poznań Motor Show 2013 już w najbliższy weekend

Poznańskie Motor Show dla publiczności startuje już w najbliższy piątek 5 kwietnia. My też tam będziemy i szykujemy dla was ciekawe niespodzianki w których można zgarnąć wartościowe nagrody. Wpadnijcie do nas na stoisko.

Jedna z hal wystawowych targów motoryzacyjnych Motor Show poświęcona będzie motocyklom. W pawilonie 6a będzie można zobaczyć większość oferty największych importerów i producentów motocykli w Polsce, oraz stoiska pełne akcesoriów, ciuchów i gadżetów motocyklowych. Nie zabraknie też motocykli customowych podczas specjalnego Custom Festivalu. My też tam będziemy więc i was nie może zabraknąć. A jak od patrzenia na motocykle i skutery zakręci wam się w głowie dla odmiany możecie wybrać się do pawilonów samochodowych i popatrzeć na najnowsze sportowe, rodzinne czy też terenowe auta i odwiedzić stoisko naszych kolegów z miesięcznika Auto Motor i Sport. Motor Show to największe targi motoryzacyjne w naszym kraju.

Na naszym stoisku sporo atrakcji: Podobnie jak podczas Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów będziecie mogli wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonym przez stowarzyszenie Medaid i zgarnąć olej ORLEN Platinum do swoich motocykli, przechwycić jeden z kubeczków MOTOCYKLA czy też załapać się na darmowe archiwalne numery naszego miesięcznika. Oprócz tego razem z Modeką organizujemy dla was kolejną edycję Giętary znanej wam z Motocyklowych Niedziel na Stacjach BP. Wśród nagród jest kurtka, rękawice i kominiarka z pasem nerkowym ufundowane przez firmę Modeka. Więcej o Giętarze znajdziecie TUTAJ. Liczymy na dobrą pogodę :)

Info dodatkowe:

Specjalnie dla motocyklistów, którzy kupią bilet wstępu, organizatorzy udostępniają bezpłatny parking dla motocykli i skuterów na terenie targów. Tego jeszcze nie było na żadnych targach motocyklowych w Polsce: parking pomieści ponad 200 maszyn, a w razie wyczerpania miejsc, chętnych do pozostawienia swojego sprzętu w bezpieczniejszym miejscu organizatorzy zapraszają na parking przy ul. Matejki, gdzie udostępnione zostaną kolejne, bezpłatne miejsca postojowe dla motocyklistów. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to zakup biletu wstępu. Tutaj także ułatwienie: bilet będzie można zakupić bezpośrednio na bramie wjazdowej na teren targów (wjazd od ul. Święcickiego). Miejsce, gdzie będzie można postawić swoją maszynę zlokalizowane jest tuż przy pawilonie Salonu Motocyklowego, co bez wątpienia uczyni zwiedzanie targów jeszcze bardziej komfortowym.

Bilety na targi Motor Show są dostępne w cenie 17 zł / szt. już na kilkanaście tygodni przed imprezą w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia). Bilety, jak co roku, można nabyć również w kasach MTP, czynnych w godzinach od 9.30 do 18.30 w trakcie trwania targów.

12.jpg

11.jpg

Salony targów MOTOR SHOW:
Salon Samochodowy – pawilon 3a, 5, 5a
Salon Motocyklowy – 6a
Salon Caravaningowy - 3
Salon Air Passion -  2

REKLAMA