[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.7

Poznań Motor Show 2018 – co, gdzie i kiedy?

Poznań Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. Najnowsze motocykle, hostessy i stoisko MOTOCYKLA to chyba dobre argumenty by się tam pojawić

„Motoryzacja jutra”

to hasło przewodnie tegorocznych poznańskich targów. Podczas czterech dni targowych będzie można tam odwiedzić w sumie 4 salony tematyczne: motocyklowy, samochodowy, kamperowy i ciężarówkowy. Nas oczywiście najbardziej kręci ten pierwszy, który znajdziecie w pawilonach 6A i 6 (patrz: mapka).

Dlaczego warto? Bo jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i czwarte co do wielkości w Europie (większe są tylko targi genewskie, paryskie i frankfurckie). Powierzchnia Poznań Motor Show, na której pojawi się ponad 150 wystawców, liczy 50 000 m2. Zobaczysz tam najnowsze motocyklowe hity tego roku. Przede wszystkim odbędzie się tam kilka polskich premier - maszyny, które poznaliśmy na EICMA w Mediolanie, ale które nie pojawiły się ani na targach Wrocławskich, ani Warszawskich.

REKLAMA

Jedną z nich jest nowa Honda GL1800 GoldWing. Na kolejne wcielenie Goldasa czekaliśmy aż 16 lat - ostatni model wypuszczono w 2001 roku! Kolejna premiera to CB 1000 R - nowe wcielenie sławnego nakeda Hondy. Tym razem w całkiem minimalistycznym i surowym stylu.

Będzie też długo oczekiwany duet GS-ów od BMW. Średniej klasy turystyki to najpopularniejsze modele Beemki, nie dziwi więc że po dziesięciu latach od premiery F800GS i F700GS doczekały się kontynuacji.
Nowe maszyny to F750GS – słabsza szosówka (77 KM) i F850GS - mocniejsza off-road’ówka (95 KM). Chcesz się do nich przymierzyć? Wpadaj do Poznania.

Na targach nie zabraknie też największych graczy takich jak prezentujące najnowsze Tigery i klasyki Triumph, Indian, Yamaha, Suzuki, Romet oraz Bajaj.

Dopełnieniem całego wydarzenia będą również ciekawe wydarzenia. Wśród nich Poznań Bike Show, Stunt Wars, VII finał Mistrzostw Polski Mechaników i Żeński Pierwiastek Targów.

Wygraj motocykl!

Przyjdź na targi, odpowiedz na pytanie konkursowe, wyślij odpowiedź w wiadomości prywatnej na fanpage Poznań Motor Show i zgranij motocykl! Oprócz będziesz miał szansę wygrać skuter Junak 106 i rower Electra Straight 8.

Kiedy?

Tegoroczna edycja imprezy wystartuje 5 kwietnia (czwartek) i potrwa do 8 kwietnia (niedziela). Pierwszy dzień targów to Press Day przeznaczony dla ludzi z branży i dziennikarzy.

PRESS DAY: 8.00 – 18.00
PIĄTEK: 10.00 – 20.00
SOBOTA I NIEDZIELA: 10.00 – 18.00

Gdzie?

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań (niedaleko dworca głównego PKP). Bilet na Motor Show upoważnia Cię też do poruszania się komunikacją miejską ZTM i MPK. 

Bilety - kupując online zapłacisz mniej!

Ceny za bilety w kasach w dniu wydarzenia:
5 kwietnia 2018 – Press Day -140,00 zł
6 kwietnia 2018 – piątek - 25,00 zł
7 kwietnia 2018 – sobota - 30,00 zł
8 kwietnia 2018 – niedziela - 25,00 zł

W przedsprzedaży:
Kupując bilet stronie https://tixer.pl/poznan-motor-show zapłacisz o 20% mniej.

Spotkajmy się w Poznaniu!

Jak co roku ekipę miesięcznika Motocykl będziesz mógł spotkać podczas poznańskich targów. Wpadajcie pogadać i przybić piątkę. W niedziele wręczymy też główną nagrodę plebiscytu Best Bikes.

zobacz galerię

Zobacz również:
Druga w tym roku edycja Ducati Speed Day na torze Poznań już za nami. A przed nami jeszcze dwie w sierpniu i wrześniu. Jak było?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij