Poznań Motor Show. Targi motoryzacyjne 2019

Chcesz z bliska przyjrzeć się lub przymierzyć do najnowszych modeli motocykli? W ostatni weekend marca (28-31.03) wpadaj na Poznań Motor Show 2019, czyli największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie.

Motor Show 2019 Motor Presse Polska

Motoryzacja jutra - to hasło przewodnie poznańskich targów.

Targi Motor Show 2019 - kiedy i gdzie?

W dniach 28-31 marca odbędzie się kolejna edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce - Poznań Motor Show 2019. Hale w których odbędzie się wydarzenie są zlokalizowane na ul. Głogowskiej 14 (niedaleko dworca głównego PKP). 

Targi w Poznaniu - bilety, cena

Ceny za bilety w kasach w dniu wydarzenia:
28 marca 2019 – VIP Day -140,00 zł
29 marca 2019 – piątek - 29 zł
30 marca 2019 – sobota - 35 zł
31 marca 2019 – niedziela - 29 zł
Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny

Bilet na Motor Show upoważnia Cię też do poruszania się komunikacją miejską ZTM i MPK.

W przedsprzedaży:
Kupując bilet w przedsprzedaży na stronie https://tixer.pl/poznan-motor-show zapłacisz mniej.

Spotkaj się z nami!

Miesięcznik Motocykl jest patronem medialnym targów Motor Show.

Jak co roku ekipę miesięcznika Motocykl będziesz mógł spotkać podczas targów. Wpadajcie na nasze stoisko pogadać i przybić piątkę. Znajdziecie nas w hali numer 5. W niedziele wręczymy zwycięzcy główną nagrodę plebiscytu Best Bikes - Aprilię Shiver 900.

Motoryzacja jutra

Organizatorzy jak zwykle podzielili wystawę na cztery salony tematyczne: motocyklowy, samochodowy, kamperowy i ciężarówkowy. Nas oczywiście najbardziej kręci ten pierwszy,  znajdziecie go w pawilonach 7A, 8 i 8A (patrz niżej: mapka). Zobaczysz tam najnowsze motocyklowe hity tego roku.

Dopełnieniem całego wydarzenia będą ciekawe atrakcje. Wśród nich pokazy stuntu, konkurs motocykli customowych, mistrzostwa mechaników i lakierników, spotkania z gwiazdami, arena videoblogerów, a także strefa dla kobiet jeżdżących motocyklami. Na Poznań Motor Show na pewno będziesz się nudził.

Motor Show 2019Motor Presse Polska
REKLAMA