Poznańskie targi motocyklowe już za miesiąc

Podczas targów Motor Show, których najbliższa edycja odbędzie się w dniach 4 -7 kwietnia 2013 roku w Poznaniu, na Salonie Motocyklowym zobaczycie sporo interesujących nowości.  

Salon Motocyklowy, który jest częścią targów Motor Show, odbędzie się przy udziale znanych marek motocykli, ale także odzieży oraz akcesoriów. Podczas największych targów motoryzacyjnych
w tej części Europy spotkamy m.in. takie firmy jak ARKUS & ROMET,ATV SWEDEN, JUNAK, KYMCO, LARSSON, MODEKA, SHOEI, SUZUKI, SYM, YAMAHA MOTOR.
Jak mówi Joanna Kozanecka, Manager Marketingu oddziału YAMAHA MOTOR w Polsce: "Podczas Motor Show firma zaprezentuje przekrój całej oferty produktowej. Zwiedzający będą mogli obejrzeć najciekawsze motocykle, w tym premierowy model turystyczny FJR1300A, sportowy YZF-R1 czy słynną Super Tenere. Będą również skutery uliczne o pojemnościach od 50 do 530 cm3. Nie zabraknie też cieszących się dużą popularnością skuterów wodnych YAMAHA, czy najczęściej kupowanego w Polsce quada Grizzly"

Targi motoryzacyjne w Stolicy Wielkopolski są doskonałą okazją do budowania bazy nowych odbiorców oraz dają możliwość uzyskania od nich opinii na temat nowych modeli. Doskonale wie o tym firma BMW Motorrad Polska, która podczas targów pokaże długo oczekiwany BMW R1200GS, który ma być jednym z hitów zbliżającego się sezonu.

Dla fanów motocykli typu cruiser mamy bardzo dobre wieści. W Salonie Motocyklowym brylować będzie m.in. dzieło konstruktorów MOTO GUZZI California 1400. Legendarny, włoski producent zaprezentuje wspomniany model w wersjach Touring i Custom: na wskroś innowacyjnych, nowoczesnych, będących połączeniem tradycyjnego designu z najwyższej jakości wykonaniem.
- "Targi poznańskie w naszej polskiej świadomości od wielu lat kojarzą się z kolebką motoryzacji. Poznań wytyczał standardy i podnosił poprzeczkę w dziedzinie eksponowania tego, co na rynku najlepsze […] przyciąga jak magnes prawdziwych fanów motoryzacji i w tym roku przyciągnął również nas" – mówi Jacek Przesmycki z firmy MOTO GUZZI. "Szczegóły nie są jeszcze znane, ale podobno najnowsza California 1400 to punkt zwrotny w historii jednego z najstarszych producentów motocykli na świecie, przede wszystkich ze względuna zastosowaną elektronikę. Poza tym w tym modelu montuje się silnik V2, który należydo największych jednostek tego typu produkowanych w Europie."

Kto lubi piękno, mocne wrażenia i frajdę z jazdy motocyklem, ten zachwyci się na targach Motor Show absolutnie wyjątkowym CR&S DUU, o pojemności 1916 cm3. Ta maszyna jest produkowana w zaledwie 100 egzemplarzach rocznie. Motocykl proponuje firma CS&R Polska. Trudno opisać słowami piękną, włoską stylistykę oraz potężny dwu cylindrowy amerykański silnik  S&S. To po prostu trzeba zobaczyć.

Ponownie na Motor Show będzie można zobaczyć customowe motocykle. Custom Festival odbywa się po raz czwarty (po raz drugi w ramach Poznańskiego Motor Show). Są to Mistrzostwa Polski oraz jedna z eliminacji Mistrzostw Europy Wschodniej Motocykli Customowych. Polscy specjaliści z tej branży pokazali już nie raz, że są groźnymi konkurentami w międzynarodowej rywalizacji. Nie jeden z nich ma jeszcze „to i owo” do udowodnienia. Możemy więc być pewni, że w Poznaniu zobaczymy przykuwające wzrok maszyny. Zapraszamy wszystkich, by na własne oczy przekonali się, że jednoślady zachwycające i szokujące swoją formą powstają nie tylko za oceanem.

Specjalnie dla motocyklistów, którzy kupią bilet wstępu, organizatorzy udostępniają bezpłatny parking dla jednośladów na terenie targów. Tego jeszcze nie było na żadnych targach motocyklowych w Polsce: parking pomieści ponad 200 maszyn, a w razie wyczerpania miejsc, chętnych do pozostawienia swojego sprzętu w bezpieczniejszym miejscu organizatorzy zapraszają na parking przy ul. Matejki, gdzie udostępnione zostaną kolejne, bezpłatne miejsca postojowe dla motocyklistów. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to zakup biletu wstępu. Tutaj także ułatwienie: bilet będzie można zakupić bezpośrednio na bramie wjazdowej na teren targów (wjazd od ul. Święcickiego). Miejsce, gdzie będzie można postawić swoją maszynę zlokalizowane jest tuż przy pawilonie Salonu Motocyklowego,
co bez wątpienia uczyni zwiedzanie targów jeszcze bardziej komfortowym.

Bilety na targi Motor Show są dostępne w cenie 17 zł / szt. już na kilkanaście tygodni przed imprezą, za pośrednictwem serwisu internetowego Ticketpro.pl (do 25 marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia). Bilety, jak co roku, można nabyć również w kasach MTP, czynnych w godzinach od 9.30 do 18.30 w trakcie trwania targów.

Więcej informacji: www.motorshow.pl

Zobacz również:
REKLAMA