[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Praca dla motocyklisty!

Nie wyobrażasz sobie życia bez motocykli? Teraz masz szansę współtworzyć ofertę ciuchów i akcesoriów dla motocyklistów. Inter Motors szuka pracowników - sprawdź szczegóły.

We want you

Poszukujesz nowych wyzwań i chcesz tworzyć najlepszą ofertę odzieży, części i akcesoriów dla motocyklistów? Aplikuj na jedno z kilku stanowisk pracy w centrali Inter Motors. Właśnie teraz jest najlepszy czas na zmiany i otwarcie się na nowe możliwości. Oferta pracy w Inter Motors kierowana jest do kandydatów o różnych stopniach doświadczenia zawodowego, począwszy od młodszych specjalistów i specjalistów zarówno ds. części zamiennych jak i odzieży i akcesoriów, a na ofertach dla osób z większymi kompetencjami na stanowiskach Product Manager kończąc!

Aktualne oferty pracy:

Inter Motors zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy. Ponadto oferuje bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych dobranych do indywidualnych potrzeb. Twoja kreatywność i niestandardowe pomysły są mile widziane!

Zobacz również:
Yamaha Motor Polska wraz z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Compensa S.A. w ramach projektu YOU Insurance oferuje atrakcyjne polisy OC/AC na nowe motocykle i skutery.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij