[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Praca w I'M Ready szuka człowieka

Jeśli lubisz motocykle i masz smykałkę do handlu lub masz doświadczenie i wiedzę w serwisowaniu motocykli wrocławski salon I'M Ready przy Sobieskiego , oraz dealer marek Ducati, Aprilia, KTM, Piaggio i Husqvarna ma dla ciebie robotę!

praca

Wrocławski salon IM Ready, poszukuje pracowników na stanowisko sprzedawcy motocykli Ducati/KTM, oraz doradcy serwisowego. Jeśli jesteś motocyklistą, interesujesz się motocyklami lub masz doświadczenie w ich serwisowaniu, nie czekaj. Sprawdź czy spełniasz oczekiwania oferty pracy i wyślij aplikację przez stronę pracuj.pl.

Poniżej znajdziesz linki do ogłoszeń. Znajdziesz tam wszelkie informacje potrzebne do aplikowania na stanowisko Doradcy serwisowego, lub sprzedawcy motocykli Ducati/KTM.

REKLAMA

Ogłoszenia I'M Ready:

Sprzedawca motocykli Ducati/KTM

Doradca serwisdowy

 

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij