[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.5

Praca w I'M Ready szuka człowieka

Jeśli lubisz motocykle i masz smykałkę do handlu lub masz doświadczenie i wiedzę w serwisowaniu motocykli wrocławski salon I'M Ready przy Sobieskiego , oraz dealer marek Ducati, Aprilia, KTM, Piaggio i Husqvarna ma dla ciebie robotę!

praca

Wrocławski salon IM Ready, poszukuje pracowników na stanowisko sprzedawcy motocykli Ducati/KTM, oraz doradcy serwisowego. Jeśli jesteś motocyklistą, interesujesz się motocyklami lub masz doświadczenie w ich serwisowaniu, nie czekaj. Sprawdź czy spełniasz oczekiwania oferty pracy i wyślij aplikację przez stronę pracuj.pl.

Poniżej znajdziesz linki do ogłoszeń. Znajdziesz tam wszelkie informacje potrzebne do aplikowania na stanowisko Doradcy serwisowego, lub sprzedawcy motocykli Ducati/KTM.

Ogłoszenia I'M Ready:

Sprzedawca motocykli Ducati/KTM

Doradca serwisdowy

 

Zobacz również:
Był pijany, miał przy sobie broń, amunicję i pół kilograma amfetaminy. Uderzył w radiowóz, a jego motocykl nie miał tablic rejestracyjnych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij