Pracowity tydzień dla Suzuki GRANDys duo

Nadchodzący tydzień będzie bardzo pracowity dla zawodników zespołu Suzuki GRANDys duo. Najpierw w środę i czwartek (14-15/08) na torze Slovakiaring liderzy klasyfikacji Alpe Adria- Daniel Bukowski (Superstock 600) i Andy Meklau (Superbike) będą towarzyszyć uczestnikom treningów GRANDys duo Promotion. Będzie to już ostatnie w tym roku impreza pod patronatem zespołu GRANDys duo. .

Po dniu przerwy cały zespół przeniesie się do Chorwacji, gdzie na torze Rijeka odbędzie się przedostatnia runda Alpe Adria. Podobnie, jak wcześniej w Poznaniu we wszystkich klasach rozegrane zostaną po dwa wyścigi. Daniel Bukowski i Andy Meklau starać się będą powiększyć swoje przewagi w klasyfikacjach generalnych klas Superstock 600 i Superbike.Cały czas pod znakiem zapytania stoi start Marko Jermana, który leczy kontuzję z Poznania. Zawody w Rijece będą też zaliczane do mistrzostw Austrii Superbike, gdzie liderem jest Andy Meklau.
Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:
Czeka nas w tym tygodniu dużo pracy i wiele kilometrów do pokonania między torami. Mam nadzieję, że do soboty Marko poczuje się lepiej i będzie mógł wystartować na swoim „domowym” obiekcie. Nie będziemy wywierać na niego presji i możliwe, że wystawimy dla niego tylko jeden motocykl w klasie Superbike. Daniel i Andy mają w ten weekend jasne cele, czyli obrona pozycji liderów w klasyfikacjach AA i mistrzostw Austrii.

Zobacz również:
REKLAMA