Pracuj z nami, dołącz do redakcji MOTOCYKLA!

Nie musisz mieć dziennikarskiego wykształcenia ani milinów kilometrów nawiniętych na koła. Musisz natomiast mieć zapał do pracy, być czynnym motocyklistą lub motocyklistką, mieć dar lekkiego pisania oraz interesować się wszystkim co wiąże się z motocyklami.

Motor Presse Polska

Szukamy człowieka do naszej redakcji. Kandydat lub kandydatka musi interesować się motocyklami, znać się trochę na akcesoriach, orientować się w motocyklowym świecie oraz być czynnym motocyklistą lub motocyklistką chcącym/ą nieustanne poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Musi też posiadać dar swobodnego pisania i zdolność do przekazywania skomplikowanych zagadnień w przystępny sposób.

Znajomość języków obcych i samochodowe prawko stanowić będą dodatkowe atuty. W zamian gwarantujemy prace w fajnym zespole, mnóstwo motocyklowych wrażeń oraz interesujące zarobki. Jako że redakcja mieści się we Wrocławiu preferujemy mieszkańców Dolnego Śląska.

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]

Pamiętajcie o zamieszczeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zobacz również:
Już za tydzień zmieniają się przepisy dotyczące pieszych, odległości na autostradach i limitów prędkości w obszarze zabudowanym. Warto się do nich przygotować, bo zmiany są dość poważne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA