Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Prawdziwa wolność tylko na Harleyu

Motyw wolności na motocyklu - zwykle na chopperze jest poruszany w co drugim filmie o tematyce motocyklowej. Wielu motocyklistów również uważa że najważniejsze w całej zabawie jest poczucie wolności. Harley wziął sobie tą sprawę do serca i stworzył bardzo ciekawą reklamę.

Reklama skupia się na ostatnim pomyśle Harleya-Davidsona czyli możliwości indywidualizacji swojego motocykla do granic możliwości, ale uwaga - zanim jeszcze zjedzie z taśmy. Taką możliwość dają salony Harleya w kraju wolności, równości, tolerancji, pokoju, nadwagi, wujka Sama, forfitera i Roberta Burneiki- USA. Wjeżdżasz do takiego salonu i wirtualnie budujesz jeden z modeli HD według własnego upodobania. Później zjeżdża z taśmy i odbierasz go w tymże salonie. Cały program nazywa się HD1. Już niedługo więcej informacji o nim a poniżej wspomniana, bardzo interesująca i dosłowna reklama.


Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij