[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Premiera: BMW F 850 GS Adventure - zgodnie z planem

Zgodnie z przypuszczeniami i oczekiwaniami BMW zaprezentowało wersję Adventure nowego F 850 GS.

BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure

Adventure to bardziej wypasiona i przystosowana do podróży i jazdy po bezdrożach topowa wersja modeli GS. W tym przypadku BMW wzięło na tapetę model F 850 GS, który zaledwie kilka miesięcy temu debiutował jako następca popularnego F 800 GS-a. O nowym GS-ie 850 mogliście przeczytać we wrześniowym numerze MOTOCYKLA, a tu przybliżymy wersję Adenture. Czym się różni od standardowego modelu?

Adventure to przede wszystkim dodatkowe wyposażenie w postaci gmoli i osłon, poprawiona ergonomia pod względem podróży i jazdy po bezdrożach/w terenie, a także większy, 23-litrowy zbiornik paliwa pozwalający przejechać nawet 550 km (według producenta). Lepsza jest też ochrona przed warunkami atmosferycznymi dzięki rozbudowanym owiewkom i większe GS Adventure będzie też dostępny w dwóch wersjach stylistycznych Rallye i Exclusive. Pozostałe parametry pozostają niezmienne w porównaniu z podstawową wersją F 850 GS. Oczywiście imponujący jest też pakiet wyposażenia dodatkowego - od elektronicznych zawieszeń i dodatkowej mapy silnika Enduro Pro, po LED-owe światła, duży kolorowy wyświetlacz, czy system eCall do wzywania pomocy w razie wypadku. Lista wyposażenia dodatkowego jest bardzo długa, więc najlepiej zapoznać się z nią bezpośrednio na stronie www.bmw-motorrad.pl

REKLAMA

Zobacz także:

Wszystkie nowości i premiery 2019

Yamaha Tenere 700

KTM 790 Adventure R

zobacz galerię

Zobacz również:
Kiedy słyszymy nazwę Iż, kojarzy nam się ona z klasycznymi oldtimerami produkcji radzieckiej. Okazuje się, że w tym przypadku można się grubo pomylić.  Iż-1 to futurystyczne dzieło młodego, 26-letniego projektanta z Rosji - Igora Chaka, nawiązujące do dalekiej przyszłości.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA