[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Premiera: BMW F 850 GS Adventure - zgodnie z planem

Zgodnie z przypuszczeniami i oczekiwaniami BMW zaprezentowało wersję Adventure nowego F 850 GS.

BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure

Adventure to bardziej wypasiona i przystosowana do podróży i jazdy po bezdrożach topowa wersja modeli GS. W tym przypadku BMW wzięło na tapetę model F 850 GS, który zaledwie kilka miesięcy temu debiutował jako następca popularnego F 800 GS-a. O nowym GS-ie 850 mogliście przeczytać we wrześniowym numerze MOTOCYKLA, a tu przybliżymy wersję Adenture. Czym się różni od standardowego modelu?

Adventure to przede wszystkim dodatkowe wyposażenie w postaci gmoli i osłon, poprawiona ergonomia pod względem podróży i jazdy po bezdrożach/w terenie, a także większy, 23-litrowy zbiornik paliwa pozwalający przejechać nawet 550 km (według producenta). Lepsza jest też ochrona przed warunkami atmosferycznymi dzięki rozbudowanym owiewkom i większe GS Adventure będzie też dostępny w dwóch wersjach stylistycznych Rallye i Exclusive. Pozostałe parametry pozostają niezmienne w porównaniu z podstawową wersją F 850 GS. Oczywiście imponujący jest też pakiet wyposażenia dodatkowego - od elektronicznych zawieszeń i dodatkowej mapy silnika Enduro Pro, po LED-owe światła, duży kolorowy wyświetlacz, czy system eCall do wzywania pomocy w razie wypadku. Lista wyposażenia dodatkowego jest bardzo długa, więc najlepiej zapoznać się z nią bezpośrednio na stronie www.bmw-motorrad.pl

REKLAMA

Zobacz także:

Wszystkie nowości i premiery 2019

Yamaha Tenere 700

KTM 790 Adventure R

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij