[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Premiera: BMW F 850 GS Adventure - zgodnie z planem

Zgodnie z przypuszczeniami i oczekiwaniami BMW zaprezentowało wersję Adventure nowego F 850 GS.

BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure

Adventure to bardziej wypasiona i przystosowana do podróży i jazdy po bezdrożach topowa wersja modeli GS. W tym przypadku BMW wzięło na tapetę model F 850 GS, który zaledwie kilka miesięcy temu debiutował jako następca popularnego F 800 GS-a. O nowym GS-ie 850 mogliście przeczytać we wrześniowym numerze MOTOCYKLA, a tu przybliżymy wersję Adenture. Czym się różni od standardowego modelu?

Adventure to przede wszystkim dodatkowe wyposażenie w postaci gmoli i osłon, poprawiona ergonomia pod względem podróży i jazdy po bezdrożach/w terenie, a także większy, 23-litrowy zbiornik paliwa pozwalający przejechać nawet 550 km (według producenta). Lepsza jest też ochrona przed warunkami atmosferycznymi dzięki rozbudowanym owiewkom i większe GS Adventure będzie też dostępny w dwóch wersjach stylistycznych Rallye i Exclusive. Pozostałe parametry pozostają niezmienne w porównaniu z podstawową wersją F 850 GS. Oczywiście imponujący jest też pakiet wyposażenia dodatkowego - od elektronicznych zawieszeń i dodatkowej mapy silnika Enduro Pro, po LED-owe światła, duży kolorowy wyświetlacz, czy system eCall do wzywania pomocy w razie wypadku. Lista wyposażenia dodatkowego jest bardzo długa, więc najlepiej zapoznać się z nią bezpośrednio na stronie www.bmw-motorrad.pl

REKLAMA

Zobacz także:

Wszystkie nowości i premiery 2019

Yamaha Tenere 700

KTM 790 Adventure R

zobacz galerię

Zobacz również:
Chris Pfeiffer to 4-krotny Mistrz Świata i Mistrz Europy w stuncie. W zawodach startuje na specjalnie przygotowanym BMW F 800. Niemiecki koncern specjalnie dla fanów stuntu i Chrisa Pfeiffera przygotowali limitowaną edycję BMW F800R Chris Pfeiffer.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij