[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Premiera: H2R i H2 Carbon w limitowanej serii

Rakieta od Kawasaki - H2 ma pojawić się w kolejnej limitowanej serii Carbon oszacowanej na 120 sztuk. Dodatkowo oczywiście pojawi się H2R w nowym malowaniu.

Kawasaki H2R, H2 Carbon 2017

Wszystkie wersje (R i Carbon) dostaną teraz system Bosch IMU (Inertial Measurement Unit) sterujacy kontrolą trakcji i ABS-em. Oczywiście ABS będzie też zaawansowanym systemem działającym w złożeniach. Do tego podobnie jak w ZX-10RR pojawi się quickshifter z downshifterem. Ciekawostką są otwory nawiercone w klamkach/dźwigniach Brembo, które mają działać bardziej aerodynamicznie (czyt. spowodują że pojedzie jeszcze szybciej). Kokpit dostanie wskaźnik pochylenia i rejestrator najgłębszego złożenia jakie osiągnie motocykl. Ceny (na szczęście) nie są jeszcze znane, ale znając temat limitowanych wersji, niewykluczone, że większość ze 120 sztuk jest już sprzedana. H2 Carbon i H2R zostały zaprezentowane dziś na wystawie Intermot w Kolonii.

Inne modele z Intermotu znajdziesz TUTAJ.

zobacz galerię

Zobacz również:
Maszyna w nowej osłonie rożni się od starego Dominara przede wszystkim nowym przednim zawieszeniem, zwiększoną mocą silnika i nieco lepszym wyposażeniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA