[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Premiera: Harley-Davidson LiveWire - elektryczny Harry debiutuje w Mediolanie

Pamiętacie LiveWire? To to ten prototyp elektrycznego Harleya. Wersja produkcyjna właśnie zadebiutowała w Europie podczas wystawy EICMA w Mediolanie.

Harley-Davidson LiveWire Harley-Davidson LiveWire

LiveWire to projekt, o którym zrobiło się głośno już 4 lata temu, pojawił się nawet w pełni działający motocykl, którym mogli przejechać się dziennikarze podczas specjalnej prezentacji. Później jednak temat elektrycznego Harleya-Davidsona ucichł. Dziś powraca już w wersji produkcyjnej, a to tylko zapowiedź całej gamy modeli Harleya z napędem elektrycznym, które mają pojawić się na rynku do 2022 roku.

Oczywiście na razie Harley-Davidson nie ujawnia wszystkich szczegółów. Wiemy że będzie napęd elektryczny, który ma zagwarantować genialne przyspieszenia i oddawać moc od razu po przekręceniu manetki. Podczas jazdy ma wydawać specjalny dźwięk, który będzie wzrastał wraz ze zwiększaniem prędkości. LiveWire ma być motocyklem zwinnym i poręcznym dzięki specjalnej ramie oraz umieszczeniu baterii nisko, tak by środek ciężkości również był nisko. Zawieszenia będą miały pełną regulację. Z tyłu będzie to pojedynczy amortyzator (BFRC-Lite - Balanced Free Rear Cushion) Showy, a z przodu SFF-BP (Separate Function Fork- Big Piston), czyli widelec o podzielonych funkcjach (regulacja tłumienia dobicia w jednej, odbicia w drugiej goleni). Do tego w pakiecie są hamulce Brembo Monoblock, ABS i oczywiście kontrola trakcji. Motocykl będzie można ustawić w aż 7 trybach jazdy, z czego trzy są indywidualnie ustawiane przez właściciela. Kierowcę o wszystkim poinformuje kolorowy wyświetlacz TFT. Motocykl będzie postawiony podobnie jak większość Harleyów na oponach Michelin Scorcher (120 mm przód i 180 mm tył).

REKLAMA

Harley oczywiście wspomina też oczywiście o trybach ładowania, ładowarkach i innych cudach - LiveWire ma mieć tryb szybkiego ładowania, ale jeszcze nie wiadomo czy system będzie działać w Europie (specjalne zasilacze/ładowarki). Amerykanie nie wspominają natomiast ani słowem o parametrach, osiągach czy też zasięgu na ładowaniu. Na te informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz także:

Wszystkie nowości i premiery na rok 2019

Yamaha XSR 700 Xtribute Scrambler

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Jak lans, to lans. Boloński Streetfighter jest prawdziwą gwiazdą tego sezonu. I chyba dobrze o tym wie, bo zażyczył sobie mieć własną stronę w sieci. Teraz wszyscy fani mogą ślinić swoje monitory!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij