Premiera Harleya-Davidsona Pan America już 19 stycznia. Nie zapomnij się zarejestrować!

Już jutro, 19 stycznia, Harley-Davidson zaprezentuje motocykle na sezon 2021, w tym jeden z najbardziej oczekiwanych – pierwsze historii firmy turystyczne enduro Pan America. Aby wziąć udział w prezentacji, trzeba zarejestrować się na stronie producenta.

Harley-Davidson Pan America Harley-Davidson

Skomplikowana sytuacja wymusiła na Harleyu przeniesienie prezentacji nowości na rok 2021 do przestrzeni online. Już jutro, 19 stycznia będziemy mieli zatem okazję motocykle przygotowane na sezon 2021 zobaczyć na ekranach własnych komputerów. Obok jednośladów pojawią się także części i akcesoria.

Najbardziej wyczekiwaną nowością jest oczywiście Pan America – pierwsze turystyczne enduro w historii firmy. Od samego początku idea tego typu motocykla w ofercie amerykańskiego producenta budziła mnóstwo kontrowersji, podobnie jak specyficzny wygląd.

Gościem specjalnym jutrzejszej prezentacji będzie Jason Momoa - amerykański aktor, producent i wielki fan motocykli, który jako jeden z pierwszych miał okazję sprawdzić jak jeździ Pan America.

Nie przegapcie prezentacji! Aby być świadkiem premiery modelu Pan America i innych nowości Harleya na 2021 rok, trzeba zarejestrować się pod linkiem:

https://www.harley-davidson.com/pl/pl/products/bikes/future-vehicles/2021-virtual-product-launch.html

Zobacz również:
Husqvarna planuje wprowadzić do oferty Nordena 501 – mniejszą wersję zapowiadanego motocykla adventure. Jeden z portali motoryzacyjnych opublikował zdjęcie szpiegowskie na Twitterze.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA