[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Premiera: Honda CB 1100 RS

Na wystawie Intermot w Kolonii Honda oprócz Fireblade'a pokazała też odświeżone CB 1100, także w wersji sportowej RS! Lubimy to!

Honda CB 1100 RS , Honda CB 1100 EX , premiera, Intermot

 CB 1100, czyli klasyk ze stajni Hondy ma już kilka ładnych lat na karku i choć takie maszyny retro nie starzeją się szybko, zasłużył sobie na małe odświeżenie. Honda zafundowała jej nowy zbiornik paliwa, nowe 18-calowe szprychowane koła, a także nowe zawieszenia Showa i sprzęgło antyhoppingowe. Została też oczywiście przystosowana do nowej normy Euro 4. Drobne zmiany w silniku objęły układ dolotowy i wydechowy oraz oświetlenie, które jest teraz na LED-ach.

Dużo bardziej ciekawi nas jednak nowa wersja RS, czyli sportowa wariacja CB, z lepszymi zawieszeniami i czterotłoczkowymi, radialnie mocowanymi zaciskami hamulcowymi Tokico. Jest też postawiony na 17-calowych aluminiowych obręczach i ma zdecydowanie bardziej sportowy charakter. Oczywiście CB nie rezygnuje ze swojego znaku szczególnego, ładnych żebrowanych cylindrów i pokryw zaworów wystających po obu stronach zbiornika i pięknych błyszczących kolektorów. Dzieło sztuki.

Więcej o nowych motocyklach na rok 2017, zaprezentowanych na wystawie Intermot znajdziesz TUTAJ

zobacz galerię

Zobacz również:
Polski importer motocykli Triumph przygotował wyjątkową ofertę wyprzedażową modelu Street Triple R z rocznika 2019. Pakiet korzyści wynosi nawet 12 126 zł!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA