[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Premiera: Kawasaki Ninja 650

Gamę sportowców spod znaku Ninja wzbogaca ścigacz w wersji "soft" czyli dwucylindrowa Ninja 650.

Kawasaki Ninja 650

To żadna tajemnica że nowy model jest pochodną znanych, lubianych i dość popularnych motocykli z serii ER-6. Dwucylindrowa sześćsetpięćdziesiątka napędzająca Ninję rozwinie moc 69 KM co będzie spokojnie ogarnialne nawet dla bardziej początkujących motocyklistów. Oprócz silnika pochodzącego od ER-6, nowa jest stalowa, kratownicowa rama i bananowy wahacz co powoduje że Ninja jest aż o 19 kilogramów lżejsza od ER-6f. Do zegarów powędrował nowy obrotomierz z podświetlaną wskazówką służąca jako shiftlight, wskaźnik zapiętego biegu i wskaźnik temperatury. Oczywiście sportowa sylwetka może zainteresować początkujących miłośników ścigaczy, a cały pakiet wygląda po prostu zgrabnie. Cena nie jest jeszcze znana. Motocykl został zaprezentowany podczas trwającego właśnie Intermotu w Kolonii.

Inne modele z Intermotu znajdziesz TUTAJ.


zobacz galerię

Zobacz również:
Kupiłeś motocykl, skuter, quada lub inny pojazd Yamahy z salonu i kończy ci się gwarancja? Yamaha przedłuży ją o dodatkowe trzy miesiące w związku z epidemią koronawirusa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA