REKLAMA

Premiera Kawasaki: Z900RS w wersji Cafe

Długo oczekiwany Z900RS inspirowany kultowym Z1 miał swoją premierę w Tokyo. Dzisiaj w Mediolanie poznaliśmy jego kolejną równie ciekawą odsłonę. Model Cafe to przede wszystkim ciekawe zielone malowanie, przednia owiewka i niższa kierownica. 

Po premierze Z900RS myśleliśmy, że tu Kawasaki niczym nas już nie zaskoczy. Ku naszemu zaskoczeniu na targach w Mediolanie odbyła się kolejna premiera. Tym razem Z900RS w wersji Cafe, na której widok opada szczęka. Kolejny zielony klasyk bazuje na standardowej wersji.

Posiada tą samą moc i inne dane techniczne. Różni się przede wszystkim stylistyką. Jaskrawy kolor, obniżona kierownica i wyższa kanapa to cechy nadające mu własny oryginalny charakter. Zdecydowanie podoba nam się kierunek w którym idzie japoński producent. Prawdziwa Dusza - tak Kawasaki zatytułowało filmową prezentację modelu. Ciekawe czy nowy Cafe jeździ tak samo jak wygląda.

Sprawdź co jeszcze ciekawego pojawiło się na targach EICMA

Zapisz

Zapisz

Zapisz

zobacz galerię

Zobacz również:
Ducati zbudowało specjalną, ekskluzywną edycję Scramblera 1100 tylko dla członków legendarnego Scuderia Club Italia. 500 Euro z każdej sprzedanej sztuki zostanie przekazane na walkę z korona wirusem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA