Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Premiera Kawasaki: Z900RS w wersji Cafe

Długo oczekiwany Z900RS inspirowany kultowym Z1 miał swoją premierę w Tokyo. Dzisiaj w Mediolanie poznaliśmy jego kolejną równie ciekawą odsłonę. Model Cafe to przede wszystkim ciekawe zielone malowanie, przednia owiewka i niższa kierownica. 

Po premierze Z900RS myśleliśmy, że tu Kawasaki niczym nas już nie zaskoczy. Ku naszemu zaskoczeniu na targach w Mediolanie odbyła się kolejna premiera. Tym razem Z900RS w wersji Cafe, na której widok opada szczęka. Kolejny zielony klasyk bazuje na standardowej wersji.

Posiada tą samą moc i inne dane techniczne. Różni się przede wszystkim stylistyką. Jaskrawy kolor, obniżona kierownica i wyższa kanapa to cechy nadające mu własny oryginalny charakter. Zdecydowanie podoba nam się kierunek w którym idzie japoński producent. Prawdziwa Dusza - tak Kawasaki zatytułowało filmową prezentację modelu. Ciekawe czy nowy Cafe jeździ tak samo jak wygląda.

Sprawdź co jeszcze ciekawego pojawiło się na targach EICMA

Zapisz

Zapisz

Zapisz

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ