[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Premiera Kawasaki: Z900RS w wersji Cafe

Długo oczekiwany Z900RS inspirowany kultowym Z1 miał swoją premierę w Tokyo. Dzisiaj w Mediolanie poznaliśmy jego kolejną równie ciekawą odsłonę. Model Cafe to przede wszystkim ciekawe zielone malowanie, przednia owiewka i niższa kierownica. 

Po premierze Z900RS myśleliśmy, że tu Kawasaki niczym nas już nie zaskoczy. Ku naszemu zaskoczeniu na targach w Mediolanie odbyła się kolejna premiera. Tym razem Z900RS w wersji Cafe, na której widok opada szczęka. Kolejny zielony klasyk bazuje na standardowej wersji.

Posiada tą samą moc i inne dane techniczne. Różni się przede wszystkim stylistyką. Jaskrawy kolor, obniżona kierownica i wyższa kanapa to cechy nadające mu własny oryginalny charakter. Zdecydowanie podoba nam się kierunek w którym idzie japoński producent. Prawdziwa Dusza - tak Kawasaki zatytułowało filmową prezentację modelu. Ciekawe czy nowy Cafe jeździ tak samo jak wygląda.

REKLAMA

Sprawdź co jeszcze ciekawego pojawiło się na targach EICMA

Zapisz

Zapisz

Zapisz

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij