[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Premiera: Yamaha Niken GT - trójkołowy turystyk

Niken to motocykl, który podzielił motocyklistów, ale Yamaha nie zamierza z niego rezygnować. Właśnie zaprezentowała nową, turystyczną wersję tego trójkołowca.

Yamaha Niken GT Yamaha Niken GT 2019

Tak naprawdę prawie wszystko o Nikenie zostało powiedziane, natomiast Yamaha nie zamierza zwalniać tempa i dlatego podczas targów EICMA 2018 w Mediolanie zaprezentowała nie tylko Tenere 700, ale też nowego Nikena GT. Czym różni się od zwykłej wersji?

Wersja GT jest po rpsotu znacznie lepiej przystosowana do podróży i turystycznych wypadów, także we dwoje. Ma wysoką szybę, znacznie bardziej komfortowe siedzenia dla kierowcy, ale też pasażera, i podgrzewane manetki które możesz ustawić w kilku możliwych trybach grzania. Przed wyjazdem możesz zapakować się w seryjne, półmiękkie kufry boczne o pojemności 25 litrów każdy, a nawigację będziesz mógł podłączyć do dodatkowego gniazdka 12V.
Do tego zestawu Yamaha dorzuciła jeszcze stopkę centralną żeby ułatwić serwisowanie motocykla, oraz uchwyty dla pasażerki by ta mogła czuć się pewniej podczas jazdy. Wszystko to okraszone jest nową kolorystyką - do wyboru szary "Nimbus Grey" z czarnymi widelcami zawieszenia, lub niebieski "Phantom Blue" ze złotymi lagami. Ceny, oraz dostępnośc nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

w galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć a poniżej krótki film promocyjny nowej Yamahy Niken GT.

zobacz galerię

Zobacz również:
X-Max to młodszy brat flagowego maksiskutera Yamahy - T-Maxa. Mimo sporo mniejszej pojemności oferuje świetne osiągi, wygodę i wysoką jakość. Jest dobrą alternatywą dla tych, którzy nie decydują się na dużego i drogiego T-Maxa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij