Premiera Yamahy Ténéré 700 na Warsaw Motorcycle Show

Druga edycja targów Warsaw Motorcycle Show odbędzie się w pierwszy weekend marca w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Jedną z atrakcji wystawy będzie polska premiera Yamahy Ténéré 700.

Yamaha Warsaw Motorcycle Show Yamaha Motor Polska

Już teraz rezerwuj wolny czas w pierwszy weekend marca (1-3.03.2019) i odwiedź największe w kraju targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show. Partner tej imprezy - Yamaha przygotowała coś ekstra! Będą najnowsze motocykle i konkurs, w którym nagrodą jest Yamaha MT-125.

Yamaha Tenere 700

Przede wszystkim na stoisku Yamahy będziesz miał szansę nie tylko zobaczenia na żywo, ale też  przymierzenia się do długo oczekiwanej Ténéré 700 - wszechstronnego turystycznego enduro. Ciekawe, czy sprosta ona konkurentom takim jak: Honda Africa Twin Adventure Sport, Triumph Tiger 800 XCa, BMW F 850 GS, czy KTM 790 Adventure?

Yamaha Tenere 700 - oficjalna premiera 2019

Konkurs - wygraj MT-125

Nie masz jeszcze swojego motocykla? Yamaha ma miłą niespodziankę – możesz wyjechać z targów nowym nakedem MT-125. Co zrobić? Wystarczy nagrać krótkie video z odpowiedzią na pytanie:

Dlaczego chciałbym/chciałabym wygrać motocykl Hyper Naked MT 125?

Następnie filmik wstawić w komentarzu pod konkursowym postem na facebookowym profilu imprezy www.facebook.com/warsawmotorcycleshow. Spiesz się! Masz czas do 22 lutego. Spośród nadesłanych odpowiedzi zostanie wybranych 5 najlepszych filmów, których autorzy wezmą udział w wielkim finale podczas Warsaw Motorcycle Show. Wygrana będzie świetnym startem w nadchodzący sezon motocyklowy!

To nie wszystko

Na stoisku Yamahy premier nowości 2019 będzie więcej – dwa nowe modele w gamie turystyków Tracer 700 GT oraz trójkołowy Niken GT, w segmencie retro XSR700 XTribute, a w sportach waga lekka w postaci YZF-R125 i YZF-R3. Nie zabraknie crossówek z serii YZ, a wśród nich nowych YZ250F i YZ65. Z kolei z najpopularniejszej w Polsce serii MT na wystawie zobaczymy modele w nowym malowaniu (Ice Fluo). 

Yamaha pomyślała też o fanach skuterów - ukłonem w ich stronę będzie seria X-MAX w wersji IRON MAX. Nie zapomniano o ludziach bez prawa jazdy na motocykl - dla nich będą "125".
Na stoisku pojawi się również największy quad w ofercie Yamahy, czyli Grizzly 700.

Pokaz Stuntera13

Na stoisku nie zabraknie spotkań z przyjaciółmi marki oraz z zawodnikami z różnych dyscyplin sportu. Doskonałym przykładem jest tutaj wielokrotny mistrz świata we freestyle'u motocyklowym Rafał „Stunter 13” Pasierbek, który podczas pokazu zaprezentuje na co go stać. 

REKLAMA