Prezentacja Ducati MotoGP Team i Desmosedici GP17

Ostatnie kilka dni stało pod znakiem prezentacji zespołów MotoGP z nowymi składami. Czas na Ducati MotoGP Team i nowe barwy Desmosedici.

Ducati MotoGP Team 2017 Ducati
Jorge Lorenzo  Ducati MotoGP Team 2017

Yamaha zaprezentowała swój nowy zespół zaledwie kilka dni temu. W ślad za nimi szybko poszło Ducati bowiem już w piątek mogliście oglądać livestream z prezentacji nowego zespołu na oficjalnych profilach Ducati i MotoGP, a także oficjalnym profilu MOTOCYKLA na Facebooku. Choć same motocykle nie były modelami Desmosedici GP17, a raczej zeszłorocznymi modelami GP16 w nowych (a właściwie lekko zmienionych) barwach prezentację warto było obejrzeć choćby po to by posłuchać i zobaczyć Lorenzo w czerwieni Ducati, a także rzucić okiem na jego relacje z nowym teampartnerem czyli Andreą Dovizioso.

Jak się okazało z całego zespołu jak i od zawodników bije optymizmem i determinacją. Zarówno kierownictwo jak i zawodnicy nie kryją wysokich oczekiwań co do 2017. Co ciekawe widać też dobrą relację pomiędzy zawodnikami. Pytanie brzmi czy Dovizioso jest świadom swojej, bądź co bądź, drugorzędnej roli w zespole i czy jak relacja będzie wyglądać kiedy zgasną czerwone światła na torze Losail w Katarze.

Powyżej znajdziecie ogromną galerię zdjęć zespołu Ducati MotoGP Team.

Poniżej macie krótki film z Backstage'u i nagranie z prezentacji nowego zespołu.

REKLAMA