Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Prezentacja Yamaha Factory Team i kolejne testy MotoGP w Sepang

Mimo braku głównego sponsora Yamaha robi dobrą minę i optymistycznie wypowiada się o nowym sezonie. Barwy Yamaha Factory Team na nowy sezon to oczywiście tradycyjne niebiesko-białe kolory wyścigowe, towarzyszące fabrycznym zespołom Yamahy już od dawna.

Szef zespołu Lin Jarvis bardzo optymistycznie wypowiada się na temat nowego sezonu, powołując się na 50-letnią historię występów Yamahy w Grand Prix oraz oczywiście na mistrzostwo zdobyte przez Jorge Lorenzo w zeszłym sezonie. Cieszy się także, że w zespole jest nowicjusz roku (Rookie of the year) z zeszłego sezonu - Ben Spies. Co prawda kolejne testy w Sepang potwierdziły, że najszybsze są Hondy (Stoner był najszybszy pierwszego dnia z czasem 2,00.987 wyprzedzając Pedrosę i Lorenzo), ale Yamaha jest tuz za nimi. Czy jednak tak optymistyczne wypowiedzi szefów oraz zawodników nie są tylko dobrą miną do złej gry i próbą ukrycia prawdziwych problemów zespołu?zobacz galerię

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij