[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Prezenty dla motocyklisty

Pogoda za oknem bardziej przypomina późną jesień niż środek lata. W takich warunkach nie pozostaje nic innego jak usiąść w fotelu, założyć ciepłe kapcie, zaparzyć kubek herbaty i odpalić film, oczywiście motocyklowy.

Dla utrzymania motocyklowego klimatu kapcie oraz kubek muszą zawierać motyw motocyklowy! Takie kapcie oferuje firma moto-akcesoria.pl Różne modele, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym. Kapcie dla fanów ścigaczy, chopperów i turystyków. Absolutny hit, ogromny kubek o pojemności 0,8 l z bohaterami komiksu Motomania!

Kapcie oraz kubek dostępne w salonach oraz sklepie internetowym moto-akcesoria.pl

REKLAMA

kapcie choppery - od 79 zł 
kapcie ścigacze - 89 zł 
kapcie turystyczne - promocja od 79 zł 
wielki kubek - promocja 49 zł


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij