REKLAMA

Prezenty na miarę. Tylko dla bikerów

Coraz bliżej święta, a wy nadal nie wiecie co kupić swoim znajomym, którzy świata spoza motocykli nie widzą? Gryziecie paznokcie przetrząsając sieć w poszukiwaniu podarunku pod choinkę? Sprawdźcie to!

Dobre Sklepy Motocyklowe - bon prezentowy dla motocyklistów.

Boicie się, że motocyklista. którego chcecie obdarować już wszystko ma? Niektóre „wszystko” nawet po dwa. I co tu zrobić, żeby nie czuć przykrości, kiedy znowu znajdziemy w garażu ubiegłoroczny prezent spod choinki? Kurtka za dwa tysiące w kolorze lakieru baku, ze wstawkami pasującymi do chromów, której przez grzeczność Wasz motocyklista nie oddał, żeby nie robić Wam przykrości. Bo trochę za mała była.

Nie oszukujmy się, tylko motocyklista wie co jest naprawdę dobre dla niego i na niego. A wie to, kiedy poczuje na sobie ciężar butów, lekkość kombinezonu, dotknie i powącha wyściółkę kasku. No i ta przyjemność z wybierania tego najlepszego sprzętu spośród tylu modeli. Porównania, pytania do kumpli o testy, to jest dopiero przyjemność. Tylko jak sprawić, żeby poczuł to pod choinką?

Wystarczy położyć pod nią bon prezentowy do Dobrych Sklepów Motocyklowych. A on już sam będzie najlepiej wiedział jak ją dobrze spożytkować.

Zobacz również:
Od mocnego uderzenia zawodnicy Orlen Team, specjalizujący się w rajdach cross-country, rozpoczęli tegoroczną rywalizację w mistrzostwach Polski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA