Produkt miesiąca: Nawigacja BMW Navigator VI

BMW Navigator VI zabierze cię w miejsca, o których nie wiedziałeś, wybierze najlepszą drogę, a na koniec podróży zawsze doprowadzi cię do celu.

BMW Navigator VI BMW Motorrad

Zawsze do celu

BMW Navigator VI to już szóste wcielenie popularnej nawigacji motocyklowej dedykowanej dla maszyn BMW. Z każdą kolejną wersją Navigator jest jeszcze bardziej dopracowany, jeszcze bardziej intuicyjny w obsłudze oraz bardziej precyzyjny w prowadzeniu do celu. Wytrzymała konstrukcja obudowy  Navigatora VI jest zgodna ze standardem IPX7 - jest nie tylko wodoodporna, ale też bez problemu wytrzymuje obciążenia związane z pracą w trudnych warunkach - na motocyklu. To oznacza, że jest odporna na wibracje i wstrząsy, a nawet na przypadkowe zalanie paliwem. Nawet najgorsze warunki atmosferyczne nie robią na niej wrażenia. Skoro już jesteśmy przy warunkach atmosferycznych duży, kolorowy 5-calowy, dotykowy wyświetlacz TFT zapewnia bardzo dobrą widoczność nawet w ostrym słońcu, więc jadąc bezdrożami Maroka czy też pięknymi trasami Sardynii możesz być spokojny o to, że trasa zawsze będzie widoczna.

Sam wybierasz jaką drogą chcesz jechać

Obliczanie tras i prowadzenie do celu w Navigatorze VI zostało jeszcze lepiej zoptymalizowane, co oznacza że prowadzenie jest jeszcze bardziej precyzyjne , a liczne dodatkowe opcje planowania trasy dzięki nowemu oprogramowaniu BaseCamp pozwalają co samemu decydować czy zaplanowaną trasę chcesz pokonać autostradą, lokalnymi drogami, czy też nawigacja ma poprowadzić cię krętą drogą. Możesz też pozwolić nawigacji samej zaplanować dowolną podróż. W zależności od tego ile masz wolnego czasu, ile kilometrów chcesz przejechać lub jakie punkty odwiedzić BMW Navigator VI dzięki funkcji "Round Trip" zaplanuje wycieczkę po najbliższej okolicy stosując się do wyznaczonych kryteriów.

Dodatkowo każda zaplanowana trasa może składać się z 30 etapów, a każdy z tych etapów może liczyć nawet 125 segmentów - to daje niemal nieograniczone możliwości planowania podróży, którą możesz planować również z poziomu komputera by później wyeksportować ją do nawigacji!

BMW Navigator VIBMW Motorrad

Z Navigatorem VI możesz być DJ-em i reżyserem kina akcji

Navigator VI pozwoli ci samemu wybrać jakim typem trasy chcesz jechać - krętą, lokalną, a może krajową? Możesz również pozwolić mu zaplanować trasę dla ciebie zależnie od tego ile masz wolnego czasu!

Navigator VI daje ci możliwość streamowania i obsługiwania muzyki z twojego telefonu przez Bluetooth, a nawet zdalnej obsługi niektórych modeli kamer sportowych co pozwoli rejestrować tylko te ujęcia, które chcesz i ograniczyć zużycie pamięci na karcie. Dzięki Bluetooth możesz się oczywiście również połączyć z interkomem w twoim kasku, dzięki czemu komunikaty nawigacji będą słyszane jeszcze lepiej. Same komunikaty nie ograniczają się do prostego "skręć w lewo", czy "na rondzie wybierz drugi zjazd". Dzięki nowemu oprogramowaniu BMW Navigator VI prowadząc do celu wykorzystuje punkty orientacyjne na mapie i używa ich w komunikatach, np. "skręć w lewo za kościołem". takie rozwiązanie pozwoli ci jeszcze lepiej orientować się w terenie i zawsze wybrać właściwą drogę. Nawigacja przekazuje informację również o potencjalnych korkach na zaplanowanej trasie, proponuje alternatywną trasę oraz informuje o pogodzie.

Aby było jeszcze łatwiej nawigację możesz obsługiwać również za pomocą pokrętła Multi-Controller w kierownicy w każdym motocyklu BMW wyposażonym w to rozwiązanie.

Nawigacja BMW Navigator VI kompatybilny ze stacją dokującą Navigator V

Nawigacja wytrzymuje nawet do 4 godzin na jednym ładowaniu baterii (zależnie od używanych funkcji i częstotliwości używania), obsługuje systemy GPS a także GLONASS, co oznacza, że nie powinieneś się zgubić nawet w najgłębszych zakątkach Rosji czy Ameryki południowej. Czas ładowania to również około 4 godzin. aby nie martwić się o to czy baterii starczy na cały odcinek trasy możesz użyć specjalnej stacji ładującej wyposażonej w dodatkowe 4 przyciski ułatwiające obsługę. Dodatkowo Navigator VI jest kompatybilny ze stacją dokującą Navigator V montowaną w starszych modelach BMW.

BMW Navigator VIBMW Motorrad

Zalety BMW Navigator VI:

 • Odporna na wstrząsy, wodę, wibracje, warunki atmosferyczne a nawet zalanie paliwem obudowa zgodna ze standardem IPX7
 • 5-calowy, kolorowy i dotykowy wyświetlacz TFT
 • Zoptymalizowane planowanie trasy i prowadzenie do celu
 • Dodatkowe opcje planowania trasy - "Unikaj dróg krajowych", "Kręte drogi", czy "Round Trip"
 • Funkcja Bluetooth
 • Opcja streamowania muzyki oraz obsługi kamer sportowych
 • Możliwość planowania trasy na komputerze
 • Komunikaty nawigacyjne wzbogacone o punkty orientacyjne na trasie
 • Możliwość obsługi za pomocą pokrętła Multi-Controller
 • Komunikaty o korkach oraz informacje o pogodzie
 • 4 godziny pracy na akumulatorze
 • Nawigacja kompatybilna ze stacją ładującą Navigator V

Nawigacja waży 288 g i kosztuje 3369 zł. Więcej informacji znajdziesz na www.bmw-motorrad.pl

BMW Navigator VIBMW Motorrad